صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

25. آبان 1397 - 13:52
کد مطلب: 72698
شجره طیبه بسیج به تمام نقاط دنیا حتی غرب و شاخ آفریقا نفوذ دارد و آمریکا و استکبار جهانی از اثر گذاری و خلوص بسیجیان به وحشت افتاده است.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛خطبه های نماز جمعه این هفته شهر لیکک به امامت حجت الاسلام سید محمد یوسف افروغی اقامه شد.

امام جمعه شهر لیکک در خطبه های امروز ابتدا با تاکید بر لزوم توجه ویژه جوانان به انتخاب همسر، به تبیین شرایط انتخاب همسر و روابط صحیح خانواده ها به خصوص دختران و پسران قبل از ازدواج پرداخت.

حجت الاسلام افروغی در فرازی دیگر از خطبه های امروز با اشاره به دیدار اخیر مقام معظم رهبری با مدال آوران پارا المپیک، تصریح کرد:جنگ امروز جنگ اراده هاست و تجربه ثابت کرد که اراده از هر چیزی حتی فولاد و لیزر موثرتر و کاراتر است.

وی افزود:وقتی از قهرمانان راز موفقیت آنها را می پرسید،بیشتر آنها اراده و توکل را از رموز موفقیت خود می دانند.

امام جمعه شهر لیکک خاطر نشان کرد:مشکلات اقتصادی کشور ما هم با تکیه بر شکوفائی اراده های قوی و استفاده از ظرفیت های انسانی و جغرافیایی قابل حل است.

حجت الاسلام افروغی با تأسی از فرمایشات مقام معظم رهبری در رابطه با حضور با حجاب خانم ایرانی به عنوان پرچمدار مسابقات پاراالمپیک، گفت: این زن با حجاب کامل اسلامی در مسابقات حاضر شد که الگوی خوبی برای ترویج حجاب در میادین بین المللی می باشد.

وی در ادامه با  گرامیداشت هفته بسیج، افزود:شجره طیبه بسیج به تمام نقاط دنیا حتی غرب و شاخ آفریقا نفوذ دارد و آمریکا و استکبار جهانی از اثر گذاری و خلوص بسیجیان به وحشت افتاده است.

حجت الاسلام افروغی تصریح کرد:بسیجیان با بصیرت و افق دید دوست به مشکلات می نگرند و با ترسیم آینده ای درخشان اجازه نمی‌دهند به انقلاب صدمه ای وارد شود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه داشته های ما ثمره خون هزاران شهید انقلابی و بسیجی است، افزود: اکنون عده ای که به غرب متمایل هستند و با ثمره خون همین شهدا به پست و مقام رسیدند دارند به کشور خیانت می کنند ؛اگر ذره ای خیانت کنیم قطعا غاصب هستیم.

خطیب جمعه بهمئی در ادامه با تاکید بر لزوم شرکت مسئولان در مراسمات و مناسبت های دینی و ملی، گفت: چرا مسئولان در نماز جمعه و جماعات و مراسمات شرکت نمی کنند؟مگر به برکت خون شهدا به این مقام نرسیدند؟

حجت الاسلام افروغی با اشاره به لزوم شفاف سازی مجموعه شهرداری و شورای شهر لیکک، گفت: در این باره چند هفته است که در خطبه ها هشدار دادم، تماس گرفتند و اعلام کردند که به زودی به مردم توضیح می دهیم.

وی در پایان گفت:آموزش و پرورش کارگاه های خوبی در رابطه با آموزش والدین و دانش آموزان در زمینه کاهش آسیب های اجتماعی برگزار کرد، حقیقتا کار خوبی بود که ما از آنها تقدیر می کنیم.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها