صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

24. آبان 1397 - 13:00
کد مطلب: 72697
مدال برنز کشتی فرنگی زیر ۲۳ سال جهان به ملی پوشی از شهرستان بهمئی رسید.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛ در ادامه رقابت‌های کشتی فرنگی زیر ۲۳ سال قهرمانی جهان در شهر بخارست پایتخت کشور رومانی، مهدی محسن‌ نژاد نماینده وزن ۶۰ کیلوگرم ایران در دیدار رده‌بندی برابر آرمن ملکیان از ارمنستان با نتیجه قاطع ده بر یک به برتری رسید و به مدال برنز جهان رسید.

محسن نژاد پیش از این و در دور مقدماتی (روز سه‌شنبه) در دور نخست استراحت کرد و در دور دوم برابر هلاری ماگیسالو از استونی ۸ بر صفر پیروز شد.

وی در دومین مبارزه و در مرحله یک چهارم نهایی نیز برابر رضوان آرنات از رومانی با نتیجه ۸ بر صفر پیروز شد و به نیمه نهایی رسید، اما در نیمه نهایی برابر فومیتا از ژاپن با نتیجه سنگین ۷ بر صفر شکست خورد و از رسیدن به فینال بازماند.

محسن نژاد از فرزندان غیور و افتخار آفرین شهرستان بهمئی و ایل بهمئی است که با توجه به شرایط و امکانات مناسبتر در استان خوزستان، چند سالی است ورزش حرفه ای کشتی را در شهرستان های این استان دنبال می کند.

هیئت تحریریه پایگاه خبری آوای ماغر این موفقیت بزرگ را به خانواده محسن نژاد، ایل بهمئی و جامعه ورزشی استان تبریک می گوید و آرزوی توفیق روز افزون برای فرنگی کار ایل غیور بهمئی در رقابت های جهانی دارد.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها