صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

نشست شورای آرد و نان بهمئي مطرح شد:
افزايش جمعيت شهري؛ عامل کمبود آرد خبازي در شهر لیکک
21. آبان 1397 - 15:04
کد مطلب: 72695
رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان بهمئی از کمبود سهمیه آرد نانوایی های شهر لیکک خبر داد.

به گزارش پايگاه خبري آواي ماغر ؛نشست شورای آرد و نان بهمئي با حضور فرماندار، رئیس اداره بازرگانی و دیگر اعضاء در دفتر فرمانداري شهرستان برگزار شد.

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت بهمئی در اين نشست با اشاره به کمبود سهمیه آرد نانوایی های شهر لیکک گفت : با وجود افزایش جمعیت شهر از ۱۸ هزار نفر در سال ۹۲، به ۲۳ هزار و ۸۰۰ نفر تا امروز ، سهمیه آرد شهر لیکک بر اساس همان ۱۸ هزار نفر توزیع می‌شود و به همین دلیل نانوایی ها در اواخر ماه با کمبود آرد مواجه می‌شوند.

محمد درخشان تصريح كرد : مهاجرت روستائیان، افزایش زاد و ولد، حضور مسافران و نزدیکی شهر لیکک به پالایشگاه گاز بید بلند ۲ از دلایل این افزایش جمعیت است.

فرماندار بهمئی در ادامه اين نشست با اشاره به کمبود سهمیه نانوایی ها گفت : مکاتبات لازم با ادارات مربوطه جهت افزایش سهمیه آرد شهر لیکک انجام شده و مستندات لازم هم ارسال شده است.

حكمت اله سنایی خاطرنشان کرد : به زودی مشکل کمبود آرد در شهر حل مي شود.

فرماندار بهمئي از مسولان خواست تا در زمینه رفع مشکل اقدامات لازم را بر اساس مصوبات جلسه انجام دهند و آرد سهمیه شهرستان بعد از تایید نهایی فرماندار توزیع شود.

ارسال آمار دقیق روستائیان و عشایر شهرستان بر اساس لیست و اطلاعات کامل به فرمانداری، تخصیص سهمیه آرد مازاد روستائیان و عشایر شهرستان به نانوایی های شهر لیکک، تحویل لیست آرد توزیعی در روستاها و مناطق عشایری به اداره صنعت، معدن و تجارت از مهمترین مصوبات این نشست بود.

انتهاي پيام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها