صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

13. آبان 1397 - 11:26
کد مطلب: 72685
دشمن با القای تزلزل و بی ثباتی نظام دنبال ضربه زدن به ماست، باید با وحدت و تبعیت از ولایت، سد مستحکمی مقابل استکبار باشیم.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی صبح امروز در سخنرانی راهپیمائی 13 آبان در شهر لیکک با اشاره به شرایط کنونی ایران و جهان، تحریم های جدید علیه ایران اسلامی را مایه تقویت روحیه اتکا به توان داخلی عنوان کرد.

سرگرد پاسدار باقر پسنده تصریح کرد:در آبان سال58  دانشجویان انقلابی ما بعد از شناسایی لانه جاسوسی آمریکا در ایران، آن را تسخیر کردند.

وی با اشاره به تهدید و تحریم دشمن علیه ملت ایران گفت:ما ملتی با اراده پولادین هستیم ؛دشمن و ایادی دشمن بدانند که ما خطوط قرمزی داریم و هیچگاه اجازه تعرض به خطوط قرمز خود را نمی دهیم.

سرگرد پسنده خطاب به سران استکبار جهانی گفت:رئیس جمهور دیوانه آمریکا وعده بازگرداندن تحریم ها علیه ما را همزمان با روز 13 آبان داد، ما 40سال تحریم هستیم اما تاکنون نتوانستید به اهداف خود برسید.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی با اشاره به اینکه تحریم ما را مقاوم تر می کند، خاطرنشان کرد: شما تحریم کردید ما هواپیمای جنگنده کوثر ساختیم ، شما تحریم کردید ما قوی ترین و پیشرفته ترین تجهیزات و ابزار شنود در دنیا را ساختیم.

سرگرد پسنده افزود:هر چه دشمن در این 40سال ما را تحریم کرد ما بیشتر به خود آمدیم و با تکیه بر توان داخلی به فناوری های جدید دست یافتیم.

وی خطاب به سران استکبار گفت:چشمان کورتان را باز کنید و ببینید که تاکنون نتوانستید با تحریم های ظالمانه علیه ما به اهداف پلید خود برسید ؛می بینید چگونه سگ هارتان را در منطقه به خاک ذلت کشاندیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی تصریح کرد:امروز رسانه های معاند و بعضی از عوامل خودفروخته داخل دنبال القای نا امیدی و راه اندازی جنگ روانی در کشور هستند ؛عده ای مامور شدند تا با اجیر شدن توسط استکبار در داخل کشور ما بذر نا امیدی بپاشند.

سرگرد پسنده با بیان اینکه امید برای بشر مثل بال است، افزود: ایجاد روحیه یاس و نا امیدی از نقشه های شوم دشمن است اما همانطور که یکی از برکات انقلاب ما وحدت است، ما می توانیم با وحدت از دام های شیطانی استکبار جهانی بگذریم.

وی با بیان اینکه دشمن دنبال تفرقه افکنی در داخل کشور است، گفت: همانطور که در جنگ صفین هنگامی که مالک اشتر، فرمانده سپاه امام علی(ع) در آستانه پیروزی کامل بر دشمن بود، عمر عاص با نقشه ای تفرقه برانگیز، راه شکست سپاه امام را تفرقه بین صفوف مسلمین عنوان کرد امروز هم نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس در پیامی به آمریکا گفت نه به تحریم شما و نه گنبد آهنین ما در نابودی ایران موثر است بلکه باید با تفرقه افکنی بین ملت ایران به نابودی آنها امیدوار باشیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی در ادامه سخنان خود با تاکید بر لزوم تبعیت از ولایت مطلقه فقیه، گفت:در عصر غیبت تنها راه صحیح این است که تشکیل حکومت اسلامی دهیم و اکنون باید امام حاضر انقلاب را که در راس است حمایت کنیم و به فرمایش امام راحل پشتیبان ولایت فقیه باشیم تا آسیبی به مملکت وارد نشود.

سرگرد پسنده تصریح کرد: تا زمانی که روحانیت در رأس باشد،هیچ تعرضی به مملکت تاثیرگذار نیست و ما در طول تاریخ دیدیم مردم ما با یک فتوای مراجع سد محکمی مقابل تهدیدات دشمن شدند و از کشور دفاع کردند.

وی در پایان با تقدیر از حضور حماسی مردم بهمئی در راهپیمائی امروز، با بیان اینکه دشمن با القای تزلزل و بی ثباتی نظام دنبال ضربه زدن به ماست، گفت: باید با وحدت و تبعیت از ولایت، سد مستحکمی مقابل استکبار باشیم و به کوری چشم دشمنان اسلام مانند 40سال گذشته روز به روز بر عزت و اقتدار ملت سرافراز ایران افزوده می شود.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها