صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

12. آبان 1397 - 22:38
کد مطلب: 72683
13 آبان روز دانش آموز، تبعید حضرت امام خمینی (ره) و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا بدست دانشجویان پیرو خط امام(ره) و تجلی افتخار ملت ایران اسلامی است.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛ رئیس اداره آموزش و پرورش بهمئی در یادداشتی 13 آبان و روز دانش آموز را تبریک گفت و ایران روز را درس بزرگ ملت ایران در برابر استکبار دانست.

متن یادداشت صادق جریده به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

13 آبان، روز دانش آموز، سالروز تبعید حضرت امام خمینی (ره) و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا بدست دانشجویان پیرو خط امام(ره) و یاد آور سرافزازی ملت فهیم و آزاده ایران اسلامی در مبارزه با استکبار جهانی، در راس آمریکای جنایتکار می باشد.

روز استکبار ستیزی، نشانه هوشیاری ملت ایران در برابر دسیسه استکبار بوده و نقطه عطفی است که می توان با درس گرفتن از آن با همدلی، اتحاد و همبستگی در برابر تمامی ابرقدرتهای جهان ایستاد.

در چنین روزی بود که دانشجویان و دانش آموزان ما توانستند با دانایی، همدلی، ایثار، شجاعت و فداکاری لانه جاسوسی شیطان بزرگ را تسخیر و افتخاری بزرگ برای تاریخ استکبار ستیزی به یادگار بگذارند.

اینجانب ضمن گرامیداشت و تهنیت این روز مبارک به همه دانش آموزان به خصوص جامعه دانش آموزی شهرستان بهمئی، از تمامی عزیزان دانش آموز و کلیه فرهنگیان آموزش و پرورش شهرستان می خواهم تا در راهپیمایی 13 آبان حضوری حماسی داشته باشند.

صادق جریده، رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان بهمئی

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها