صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

9. آبان 1397 - 15:27
کد مطلب: 72679
رئیس اداره برق بهمئی راز پایداری نسبی شبکه برق شهرستان را مدیریت صحیح منابع و ابزارآلات موجود و دعوت مردم به مصرف بهینه عنوان کرد.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛رئیس اداره برق بهمئی ظهر امروز در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار این پایگاه خبری، راز پایداری نسبی شبکه برق شهرستان را مدیریت منابع و ابزارآلات موجود و دعوت مردم به مصرف بهینه عنوان کرد.

عبدالقاسم کوثری تصریح کرد:بنده از آغاز کار مدیریت برق شهرستان بیکار ننشستم و با توجه به آشنایی کامل با مشکلات و موانع، عزم خود را برای استفاده بهینه از منابع انسانی و تجیهزات موجود و در نهایت شبکه برق پایدار، جزم کردم.

وی با اشاره به تعمیرات اساسی شبکه های فرسوده در شهرستان، گفت:ابتدا یراق آلات فرسوده را تعویض و شبکه های ورودی و خروجی را تعمیر و آچارکشی کردیم.

کوثری افزود:با آگاهی از میزان بار مصرفی مشترکین در شهرستان، تقسیم مشترکین بر روی تمامی خطوط موجود را در دستور کار قرار دادیم تا شاهد حداقل خاموشی باشیم.

رئیس اداره برق شهرستان بهمئی خاطرنشان کرد:با نظارت مستمر بر مراکز صنعتی و عمومی، توانستیم با نصب کنتور هوشمند با قابلیت کنترل از راه دور نقاطی که در ساعات اوج مصرف، برق بیشتری مصرف می کنند شناسایی و مدیریت کنیم.

کوثری در ادامه گفت:با شناسایی مشترکین صنعتی و کشاورزی پرمصرف و انعقاد تفاهم نامه مبنی بر خاموشی در ساعات اوج، با اجرای طرح های تشویقی توانستیم مانع مصرف بخش زیادی از برق مورد نیاز در ساعات پربار شویم.

وی تصریح کرد: با تشویق مردم به صرفه جویی، شناسایی نقاط ضعف شبکه و تلاش شبانه روزی نیروهای اداره به خصوص در ایام اوج گرما در تیر و مردادماه برای رفع این نقاط ضعف، امسال شاهد کمترین خاموشی ها در شهرستان بودیم .

رئیس اداره برق بهمئی در ادامه افزود: در ایام تعطیل با بازدید سرزده از نقاط اداری و عمومی که دستگاه های خنک کننده پرمصرف استفاده می کردند، توانستیم از روشنی دستگاه ها در ایام تعطیل و غیر اداری جلوگیری کنیم.

کوثری با تقدیر ویژه از همکاری مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: اجرای دقیق برنامه های خاموشی مشترکین پرمصرف در ساعات اوج از سوی استان، عامل مهم دیگری بود که برآیند این تعامل ها، وجود شبکه برق نسبتا پایدار در شهرستان است.

گفتنی است شبکه برق شهرستان بهمئی در دو سال گذشته شاهد بیشترین ناپایداری ها بود، به گونه ای که رسانه های مختلف به خصوص این پایگاه خبری در راستای رسیدن به پایداری نسبی و رضایت شهروندان، بارها با ارائه گزارش مردمی و مستندات، مسئولان این اداره را نقد کردند.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

درود بر مهندس کوثری عزیز اگر سعی شود مدیران بومی و لایقی چون جنابعالی در عرصه مدیریت شهرستان به خدمت گرفته شود سبب رفع عمده مشکلات اساسی شهرستان محروم بهمئ میشود ان شااله موفق و سربلند باشید

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها