صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

2. آبان 1397 - 15:19
کد مطلب: 72663
قطعی و بروز اختلال در دریافت شبکه های دیجیتال رادیو و تلویزیون در شهرستان بهمئی باعث اظهار گلایه و اعتراض مردم این شهرستان شده است.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛ مشکلات تکراری و کلافه کننده ای که مجددا در چند روز اخیر با قطع شبکه های دیجیتال در شهر لیکک و روستاهای حومه روی داده، باعث اعتراض و گلایه مردم نجیب و شریف این شهرستان محروم بخش مرکزی شهرستان شده است.

یکی از شهروندان بهمئی در گفتگو با خبرنگار آوای ماغر با اشاره به مشکلات زیاد آنتن دهی شبکه دیجیتال تلویزیون در شهرلیکک، گفت: در حالی تنها سرگرمی جوانان بیکار شهرستان بهمئی تلویزیون است که بارها این آنتن دهی درروزهای اخیر با اختلال مواجه شده  و بیشتر شبکه های دیجیتال تلویزیون و رادیو در این منطقه محروم قطع شده است.

شهروند دیگر لیککی با بیان اینکه به طور معمول روزانه چند شبکه تلویزیونی و  رادیویی شهر ما به مدت چندین ساعت قطع می شود که  در روزهای اخیر این قطعی و اختلال بیشتر شده است.

این شهروند بهمئی با تاکید بر اینکه قطع مکرر شبکه های دیجیتال با توجه به برنامه های متنوع و سرگرم کننده آنها، بستر مناسبی را برای استفاده گسترده از گیرنده های ماهواره فراهم می سازد، افزود: مسئولان باید راهکاری برای رفع این معضل داشته باشند.

وی با بیان اینکه شبکه های دیجیتال رادیو و تلویزیون چند سالی است که در این شهرستان محروم راه اندازی شده است، خاطرنشان کرد: قطعی و اختلال در دریافت شبکه ها باعث اعتراض و کلافگی مردم شهرستان شده است.

گفتنی است در روزهای گذشته دریافت شبکه های دیجیتال تلویزیون و رادیو در نقاط مختلف شهرستان با اختلالات فنی و قطعی همراه بود و در حال حاضر این اختلال هم در شهر لیکک و هم در شهرک امام خمینی(ره) و روستای قلات توسط شهروندان گزارش شده است.

ازمسئولان شهرستان بهمئی انتظار داریم نسبت به رفع این مشکل چاره اندیشی کنند.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها