صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

30. مهر 1397 - 17:39
کد مطلب: 72657
پزشک جراح شیرازی در عملی موفقیت آمیز توانست مربی و کشتی گیر شهرستان بهمئی را در کمترین زمان ممکن به وضعیت عادی برگرداند.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛پزشک جراح ستون فقرات شیرازی در عملی موفقیت آمیز توانست مربی و کشتی گیر شهرستان بهمئی را در کمترین زمان ممکن به وضعیت عادی برگرداند.

سامان ظفری،مربی و ورزشکار رشته کشتی شهرستان بهمئی در این زمینه به خبرنگار آوای ماغر گفت:بنده آسیب دیدگی شدید از ناحیه پا و کمر داشتم که با مراجعه به چند جراح و تصویربرداری از نواحی آسیب دیده، آسیب را بسیار جدی تشخیص دادند.

وی افزود:همه پزشکان راه علاج بنده را استفاده از پلاتین در نواحی آسیب دیده و استراحت بلند مدت می دانستند اما بنده با مراجعه به دکتر امیر نامداری در بیمارستان شیراز توانستم در کمترین زمان ممکن به زندگی عادی برگردم.

این مربی و ورزشکار بهمئی تصریح کرد:دکتر نامداری تنها جراحی بود که با در نظر گرفتن جوانی و ورزشکار بودن بنده، راه علاج را جراحی بدون استفاده از پلاتین و استراحت بلند مدت تشخیص داد.

ظفری با تقدیر ویژه از این جراح،گفت: بنده با چند ساعت بی هوشی و یک جراحی حساس و استراحت دو هفته ای توانستم به راحتی راه روم که هیچ پزشکی درمان با این سرعت بالا را پیش بینی نمی کرد.

عاطفه بیوکانی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی با اظهار خشنودی از اینکه مربی و وزشکار شهرستان را دوباره سالم می بیند، از این جراح و متخصص تقدیر ویژه کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان و رئیس هیئت کشتی شهرستان بهمئی و خانواده این ورزشکار و مربی لوح سپاسی رابه رسم یادبود تنظیم و تقدیم این پزشک وظیفه شناس کردند.

گفتنی است سامان ظفری مربی و ورزشکار محبوب بهمئی است که بیش از یک دهه فعالیت ورزشی حرفه ای در شهرستان دارد و در این سال ها شاگردان زیادی داشت که در میادین منطقه ای و ملی در رشته کشتی با کسب مدال های رنگارنگ خوش درخشیدند.

تصاویر بیشتر:

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها