صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

30. مهر 1397 - 17:02
کد مطلب: 72656
رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت بهمئی در واکنش به تعطیلی اخیر نانوایی ها،گفت:علت تعطیلی کبود آرد بود که در صدد تامین آرد هستیم.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛ روزهای پایانی هفته گذشته و روزهای آغازین هفته جاری شاهد تعطیلی تعداد زیادی از نانوایی های سطح شهر لیکک و دایر بودن تعداد اندکی از این واحدها بودیم.

تعطیلی نانوایی ها مشکلات زیادی را برای شهروندان به وجود آورد به طوری که تعداد نانوایی های دایر هم ساعات کاری خود را محدود کرده بودند و عده ای از مردم مجبور به خرید نان بسته بندی شده می شدند.

وقتی علت تعطیلی نانوایی ها را از چند مسئول نانوایی سوال کردیم، کمبود آرد را عامل بروز این مشکل عنوان کردند.

رئیس صنعت، معدن، وتجارت شهرستان بهمئی در واکنش  به تعطیلی نانوایی های سطح شهر لیکک با تایید این خبر،گفت:در روزهای پایانی ماه مهر نانوایی های ما با کمبود آرد مواجه شدند، سهمیه دولتی آرد خبازی شهرستان محدود است.

درخشان تصریح کرد: همیشه این کمبود سهمیه با فعالیت نانوایی های آزاد پز با تامین آرد از شهرستان های همجوار به خصوص در استان خوزستان جبران می شد اما در شرایط جدید با توجه به اینکه قیمت آرد آزاد مقداری بالا رفت، حساسیت ها بالا رفت و تامین آرد آزاد با قیمت بالا برای نانوایی های آزاد پز ما با مشکل مواجه شد.

وی با بیان اینکه تمام تلاش خود را برای تامین آرد بکار می گیریم، افزود:با مسئولان اداره صنعت،معدن و تجارت و اداره غله استان در این زمینه صحبت کردیم که به هر طریقی مشکل کمبود آرد خبازی بهمئی را جبران کنند.

رئیس صنعت، معدن، وتجارت بهمئی در پایان گفت:به مسئولان نانوایی هایی که دایر هستند، توصیه کردیم که آردهای موجود را مدیریت کنند تا مردم قبل از تامین سهمیه جدید آرد، با مشکل مواجه نشوند.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها