صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

1. مهر 1397 - 19:03
کد مطلب: 72602
اگر در حال حاضر در دنیا عزت، آبرو و احترامی داریم و اگر دشمن در جبهه هاي مختلف مقابل ما به تب و تاب مي افتد از بركت وجود سپاه پاسداران است.

به گزارش پايگاه خبري آواي ماغر؛مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد ظهر امروز بمناسبت گراميداشت هفته دفاع مقدس با فرمانده ناحيه مقاومت بسيج بهمئي ديدار و گفت و گو كرد.

سید منصور موسوی موسوي در اين ديدار با محكوم كردن حادثه تروريستي روز گذشته در اهواز، گفت:دشمنان نظام ما از ابتداي انقلاب تاكنون به روشهاي مختلف دنبال تضعيف و نابودي ايران اسلامي بودند.

وي خاطرنشان كرد:اگر در حال حاضر در دنیا عزت، آبرو و احترامی داریم و اگر دشمن در جبهه هاي مختلف مقابل ما به تب و تاب مي افتد از بركت وجود سپاه پاسداران است.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد تصريح كرد: افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آرمانهاي امام راحل به خصوص تشکیل سپاه پاسداران است.

موسوي افزود: گاهي اوقات در جامعه غفلتی می کنیم و قدر و ارزش داشته هایمان را نادیده می گیریم ؛مشاهده مي شود كه عده اي نعمت نهاد مقدس سپاه پاسداران را كه براي كشور ما مانند نعمت سلامتی براي افراد است، ناديده مي گيرند اما حتي در حادثه تروريستي اخير در اهواز همين جان بركفان سپاه بودند كه به ميدان آمده و به مردم ياري رساندند.

وي  با بيان اينكه اهداف و برنامه های سپاه پاسداران و بنیاد شهید و امور ایثارگران یکی است، تصريح كرد: در تمامي برنامه هاي بنياد شهيد و امور ايثارگران سبز قامتان همیشه حاضر و آماده پاسدار ما از جان و دل مايه مي گذارند كه اين همراهي براي ما مايه افتخار است.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان كرد: وقتي به سپاه وارد مي شوم و پاسداري را می بینیم بوی امام(ره) را استشمام می کنم.

 فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی با تقدیر از حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ايثارگران استان، گفت: شهیدان که در مکتب امام (ره) و انقلاب رشد کردند و خون آنها مایه عزت و افتخار ماست.

سرگرد پاسدار باقر پسنده تصريح كرد: اگر سپاه پاسداران خار چشم دشمنان است به دليل داشتن دو شاخصه ولایت مداری و تداوم راه شهدا در اين نهاد است.

وي در ادامه با گراميداشت هفته دفاع مقدس و تسلیت ماه محرم، گفت: هفته دفاع مقدس یاد آور رشادت شهدا و رزمندگان 8سال جنگ تحميلي است كه با مرور خاطرات اين دوران، وظیفه خود را براي خدمتگزاري دوچندان می دانیم كه از خداوند مي خواهيم توفيق خدمتگزاري هر چه بهتر به مردم به خصوص خانواده شهدا و جامعه ايثارگري را به ما عنايت كند.

فرمانده ناحيه مقاومت بسيج بهمئي در ادامه با اشاره به حادثه تروريستي اخير در اهواز و تسليت شهادت جمعي از هموطنان در اين حادثه، گفت: عده‌ای داعش صفت تعدادی از هم میهنان بی گناه را به شهادت رساندند، حتي در گزارش ها ديديم كه به كودكان هم رحم نكردند.

سرگرد پسنده خاطرنشان كرد: ملت ما با تكرار چنين حوادثي نسبت به گذشته بصیرتر و انقلابی تر مي ماند.

وي افزود:البته اين يزيديان زمان و داعش صفتان بايد منتظر پاسخ كوبنده به اين حركت ضد انساني خود در آينده نزديك باشند.

فرمانده ناحيه مقاومت بسيج بهمئي در ادامه گفت: در شهرستان بهمئی تعامل بسیار خوبی بین بنیاد شهید و سپاه پاسداران وجود دارد.

سرگرد پسنده با بيان اينكه در بنياد شهيد و امور ايثارگران از رئيس تا كاركنان نیروهای پويا، توانمند و با انرژی داريم كه مشوق اصلي ما در اجراي برنامه هاي مشترك فرهنگي است.

 وي در پايان سخنان خود با اشاره به اينكه در نيمه دوم سال يادواره بزرگ شهداي ايل بهمئي را داريم، گفت: دو نهاد بنياد شهيد و سپاه بهمئي با تعاملي بالا در اين راستا نشست های خوبی در سطح شهرستان و استان خوزستان برگزار كردند كه نتيجه اين همدلي را در روز برگزاري اين بزرگترين رخداد فرهنگي شهرستان مشاهده خواهيم كرد.

انتهاي پيام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین