صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

31. شهريور 1397 - 10:51
کد مطلب: 72600
استكبار از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی با توطئه های مختلف دنبال تقسیم کشور به 5کشور جدید بود که نقشه این کشورهای جدید را به همراه پایتختشان در عملیات های دفاع مقدس از آنها گرفتیم.

به گزارش پايگاه خبري آواي ماغر؛ فرمانده و رزمنده 8 سال دفاع مقدس صبح امروز در جمع مردم بهمئي با گراميداشت آغاز هفته دفاع مقدس و تسليت ايام سوگواري ماه محرم، به تبيين جايگاه دفاع مقدس و نقش آن در تداوم انقلاب پرداخت.

سردار یوسف حمیدی ابتدا با تشریح شرایط کشور از ابتدای قاجار تا پهلوی، گفت:در این زمان 70درصد کشور ما را از ما جدا کردند .

وي افزود: برنامه تجزيه كشور ما همچنان در دستور كار استكبار جهاني است ؛ استكبار نه تنها دنبال تجزيه كشور ماست بلكه دنبال نابودی نسل ایرانی هم هستند.

سردار حميدي خاطرنشان كرد: استكبار از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی با توطئه های مختلف دنبال تقسیم کشور به 5کشور جدید بود که نقشه این کشورهای جدید را به همراه پایتختشان در عملیات های دفاع مقدس از آنها گرفتیم.

وي تصريح كرد: رزمندگان ما بخش مهمی از وظایف خود را با مایه گذاشتن از جان خود انجام دادند و از کیان نظام دفاع کردند، حال بايد مردم و مسئولان از دستاوردهاي انقلاب حراست كنند.

اين رزمنده و فرمانده 8 سال دفاع مقدس در ادامه گفت:سران استکبار جهانی صدامی  را که کشوری شیعه داشت،تحریک کردند که کمر به نابودی ایران اسلامی ببندد ؛در آن شرایط تنها کشور عربی که حامی ما بود، کشور سوریه و حافظ اسد بود.

سردار حميدي افزود:هر کاری کردند که بتوانند پیوند شیعیان را در منطقه قطع کنند، موفق نشدند.

وي در پايان سخنان خود خطاب به نسل جوان و نوجوان انقلاب گفت:ما رزمندگان دفاع مقدس پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را دست شما  جوانان و نوجوانان دادیم كه باید با تمام توان برای پاسداشت آن همت كنيد.

انتهاي پيام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین