صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

15. شهريور 1397 - 20:49
کد مطلب: 72565
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی از موفقیت آمیز بودن طرح قرآنی منهاج در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی عصر امروز در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار كرد: شهرستان بهمئي امسال براي اولين بار توانست ميزبان يك طرح ابتكاري قرآني در سطح استان كهگيلويه و بويراحمد احمد باشد.

سرگرد پاسدار باقر پسنده افزود: اين طرح قرآني كه از سوي سازمان بسيج مستضعفين طرح قرآني منهاج نامگذاري شد كه 30 نفر از جوانان و نوجوانان این شهرستان با شركت در آن موفق به حفظ سه تا چهار جزء قرآن کریم در كمتر از دوماه  شدند.

سرگرد پسنده خاطرنشان كرد : شهرستان بهمئی از سوي دارالقرآن سازمان بسیج مستضعفین به عنوان شهرستان پایلوت قرآنی انتخاب شده بود که درراستای اجرای آن دو مدرسه قرآنی شبانه روزی برای خواهران و برادران در شهر لیکک دایر و به مدت پنجاه روز به آموزش و یادگیری مفاهیم و حفظ قرآن اقدام کردند.

وی گفت :تعداد ثبت نام شدگان اولیه این طرح حدود 150 نفر بودند که بعد از انجام مصاحبه تعداد آنها به حدود 30 نفر رسید.

فرمانده ناحيه مقاومت بسيج بهمئي تصریح کرد : این طرح در سال‌های آینده نیز ادامه دارد و تا رسیدن به نتیجه مطلوب از تمام ظرفیت‌هاي موجود استفاده خواهیم کرد.

وي افزود:مراسم اختتاميه طرح كه از تابستان امسال آغاز شده بود،در روزهاي آينده برگزار مي شود.

سرگرد پسنده در پايان گفت :فراگیران اين طرح معنوي از سوي سازمان بسیج مستضعفین به صورت رايگان به زیارت امام رضا(ع )  در مشهد مقدس مشرف مي شوند.

انتهاي پيام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین