صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

13. شهريور 1397 - 22:34
کد مطلب: 72561
نشست هم اندیشی دهیاران بخش مرکزی بهمئی صبح امروز در سالن اجتماعات بخشداری مرکزی شهرستان برگزار شد.

به گزارش پايگاه خبري آواي ماغر؛نشست هم اندیشی دهیاران بخش مرکزی بهمئی ظهر امروز در سالن اجتماعات بخشداری مرکزی شهرستان برگزار شد.

بخشدار مركزي بهمئي در اين نشست گفت:با توجه به اینکه دهیاران نماینده عالی دولت در روستاها هستند،همه دهیاران موظفند که یک دفتر کار ولو یک اتاق هم داشته باشد، برای خدمت رسانی و پاسخگويي به مردم داشته باشند.

علي كرم صديقي فر تصريح كرد: در شرایط کنونی که مشکلات اقتصادی دامن گیر کشور است،دهیاران باید در مصرف بهینه هزینه های دهیاری دقت کافی داشته باشند.

وي گفت: با توجه به اینکه در آستانه ایام عزاداری ماه محرم هستيم، انتظار داريم دهیاران در راستای ترویج فرهنگ عاشورا با سایر نهادهای فرهنگی همکاری و مشارکت لازم را داشته باشند.

صديقي فر خاطرنشان كرد: با توجه به اینکه در آستانه بازگشایی مدارس و ماه مهر هستیم، دهیاری ها باید از هر گونه حفاری در سطح روستاها به خصوص معابر مدارس و اماکن عمومی خودداری کنند.

وي افزود: دهیاران باید با تقویت احساس مسئولیت نسبت به ابزار و آلات تحویلی دهیاری به خصوص ماشین ها دقت کافی داشتند باشند و در کنار حفظ و نگهداری از این ابزار،بتوانند برای دهیاری ها درآمد زایی داشته باشند.

بخشدار مركزي بهمئي تصريح كرد: دهیاران باید تعامل کافی با نهادهای اداری و نظامی شهرستان داشته باشند ؛ دهياران باید مددکار و بازوی دولتمردان در روستاها باشند.

صديقي فر گفت: دهياران باید در سفرهاي مختلف و ماموريت ها، در هماهنگی و صدور برگ ماموریت هم برای خود و هم براي ماشین آلات تحویلی دقت كافي داشته باشند.

وي با تاكيد بر لزوم توجه به سلامت مردم، افزود: بايد جایگاه امحای زباله ممبی توسط دهیاری ممبی و با هماهنگی اداره محیط زیست شهرستان سامان دهی شود.

صديقي فر خاطرنشان كرد: نظارت بر ساخت و سازها در حریم روستاها از وظایف دهیاران است ولازم است در اين راستا نهايت همكاري را داشته باشند.

بخشدار مركزي بهمئي با بيان اينكه از اين به بعد مسئولان مالی دهیاری ها تجمیع و به صورت تمام وقت و متمرکز فعالیت مي کنند، افزود: کلیه کارشناسان مالی موظفند برای شفاف سازی گزارش گردش حساب مالی خود را به تفکیک هر دهیاری و به صورت ماهانه تحویل  بخشداري دهند.

انتهاي پيام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها