صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

8. شهريور 1397 - 22:22
کد مطلب: 72549
عدل هاشمي پور با انتقاد از تاخير در بهره برداري از ساختمان بيمارستان شهرستان بهمئي، گفت:بايد از هم اكنون به فكر تامين تجهيزات اين بيمارستان باشيم.

به گزارش پايگاه خبري آواي ماغر؛نماینده مردم بهمئي در مجلس شورای اسلامی ظهر امروز در مراسم افتتاحيه پايگاه جامع سلامت شهري ليكك با تقدیر از پيگيري هاي رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهمئی، گفت: اين مدير یک مدیر توانمند، پیگیر و سمج است و بنده همچنین مدیرانی را دوست دارم.

عدل هاشمي پور در ادامه با اشاره به تكميل ساختمان بيمارستان32 تختوابي بهمئي در ماه هاي آينده، گفت: بنده به عنوان خادم مردم تاکید می‌کنم كه بايد از همين الان به فکر تجهیز اين بیمارستان باشیم.

 وي افزود:در زمينه تجهيز اين بيمارستان چند روز پيش با وزیر بهداشت صحبت كردم و آقاي قاضي زاده  هاشمی به بنده قول تامين تجهيزات داد.

هاشمي پور در ادامه از فرماندار و رئيس شبكه بهداشت و درمان خواست تا ليستي از تجهيزات مورد نياز بيمارستان بهمئي را آماده و در اختيار وي بگذارند تا براي تامين آنها در وزارت بهداشت اقدام كند.

وي با انتقاد از تاخير در بهره برداري از ساختمان بيمارستان شهرستان بهمئي، تصريح كرد:بيمارستان 32 تختخوابي شهرستان بهمئي همزمان با 2 بيمارستان شهرستان هاي چرام و باشت كلنگ زني شد و هم اكنون بيمارستان هاي اين دوشهرستان به بهره برداري رسيدند كه اين همه تأخير در خور شان مردم بهمئي نيست.

نماينده كهگيلويه بزرگ در مجلس شوراي اسلامي افزود: همچنین این نوید را به مردم شهرستان بهمئی بدهم كه توانستم در روزهاي اخير مجوز اورژانس اجتماعی بهزیستی شهرستان را از سازمان بهزيستي كشور بگيرم.

هاشمي پور در پايان با بيان اينكه مراسم کلنگ زنی این اورژانس اجتماعی دی ماه امسال برگزار مي شود، گفت: مسئولان شهرستان بهمئي بايد از همين الان به فكر تخصيص زمين مورد نياز اين اورژانس شهرستان باشند.

انتهاي پيام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها