صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

واكنش عدل هاشمي به بي اهميت خواندن جاده ليكك به جايزان توسط استاندار و فيلي:
خودم پروژه جاده ليكك به جايزان را شروع كردم خودم هم تمامش مي كنم/بگذاريد بهمئي از بن بست خارج شود
4. شهريور 1397 - 19:32
کد مطلب: 72533
نماينده مردم بهمئي در واكنش به سخنان استاندار و معاون وي در مورد جاده ليكك به جايزان گفت:خودم اين پروژه را شروع كردم، خودم هم تمامش مي كنم.

به گزارش پايگاه خبري آواي ماغر؛ نماينده مردم بهمئي در مجلس شوراي اسلامي عصر امروز درگفت و گو با خبرنگار آواي ماغر به سخنان استاندار و معاون عمراني وي در مورد جاده ليكك به جايزان واكنش نشان داد.

عدل هاشمي پور با تاكيد بر لزوم خروج شهرستان بهمئي از بن بست ارتباطي به خصوص در حوزه خوزستان، تصريح كرد:در روزهاي اخير كليپي در فضاي مجازي پخش شد كه استاندار و معاون عمراني احداث جاده ليكك به جايزان را از پروژه هاي كم اولويت خواندند و در كميته اعتبارات براي آن بودجه اي در نظر نگرفتند.

وي گفت:البته قضاوتهاي مردم در فضاي مجازي بيشتر بر اساس همين كليپ دو دقيقه اي از يك نشست 2 و نيم ساعته بود كه نظر جناب احمدي و فيلي بيشتر بر اولويت بندي ها بود.

هاشمي پور افزود: تاكيد استاندار بيشتر بر اين بود كه اين پروژه نسبت به ارتباط شهرستان با استان تاثير ندارد نه خروج بهمئي از بن بست.

نماينده مردم بهمئي در مجلس شوراي اسلامي خاطرنشان كرد:آقاي فيلي كه در اين زمينه اظهار نظر كرد، به اندازه بنده از اين پروژه و اهميت اتمام آن خبر ندارد.

هاشمي پور گفت:جمعيت عظيمي از شهرستان هاي شرقي استان خوزستان بهمئي بوده و مراودات مردم شهرستان بهمئي با اين شهرستان ها غير قابل انكار است.

وي با بيان اينكه ما در حال تلاش براي فرار بهمئي از بن بست ارتباطي هستيم، افزود:جاده ليكك به جايزان مسير مردم بهمئي به خوزستان را 50تا 60 كيلومتر كاهش مي دهد.

نماينده مردم بهمئي در مجلس شوراي اسلامي تصريح كرد:مسئولان استاني مي دانند كه تاكنون يك ريال اعتبار براي 6 كيلومتر زيرسازي و ساخت ابنيه فني پروژه ليكك به جايزان از استانداري نگرفتيم ؛خودم پروژه را شروع كردم و به حول و قوه الهي خودم هم با كمك اعتبارات وزارت نفت آن را تكميل مي كنم.

وي در ادامه با گلايه مجدد از عليمرداني، مديركل راه و شهرسازي كهگيلويه و بويراحمد، گفت:در ارتباط با جاده تشان به لنده كه با تمام تلاش آن را به پروژه ملي تبديل كردم، در هواپيما با استاندار خوزستان گفتم كه آقاي شريعتي 13 كيلومتر از اين پروژه در استان شماست و بايد به ما در راه اندازي اين پروژه ملي كمك كنيد، كه قرار شد اعتبار اين 13 كيلومتر در اعتبارات استان خوزستان گنجانده و كار شود اما دريغ از يك پيگيري كوچك از عليمرداني براي جذب اين اعتبار، حتي يك نشست با مديركل راه و شهرسازي استان خوزستان هم نداشت.

وي خاطرنشان كرد، اين بخش از پروژه 13 كيلومتر است كه با احتساب هر كيلومتر 5 ميليارد و 500 ميليون تومان، خودتان حساب كنيد ببينيد چقدر اعتبار از دست داديم ؛درد دل من با دوستان اين است، تاكنون يك نفر اين موضوع را پيگيري نكرد.

نماينده مردم بهمئي در مجلس شوراي اسلامي گفت: در راستاي خروج شهرستان بهمئي از بن بست ارتباطي 4.5 ميليارد اعتباري كه براي  پروژه زيرسازي و آسفالت جاده بهمئي به ابوالفارس رامهرمز گرفتيم هم ربطي به استان ندارد و مستقيم از وزارت نفت مي باشد، هاشمي پور در پايان با بيان اينكه در فضاي مجازي كليپ پخش كردند و حاشيه درست مي كنند، گفت:بگذاريد از بن بست خارج شويم، نكنيد اين كارها را.

به گزارش پايگاه خبري آواي ماغر روزهاي اخير فيلمي تقطيع شده از يك نشست استاني در فضاي مجازي منتشر شد كه استاندار و معاون عمراني براي پروژه جاده ليكك به جايزان را به دليل كم اهميت بودن در توسعه بهمئي، اعتباري در نظر نگرفتند.

انتهاي پيام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها