صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

29. مرداد 1397 - 13:01
کد مطلب: 72516
نمایش هنرمند بهمئی بعد از اجرای موفق در استان مرکزی، به جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان استان همدان می رود.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار ما از اجراي اثر هنری فرزند بهمئی در استان مرکزی خبر داد.

علیداد خوبی زاده گفت: نمایش "حسنی شازده کوچولوی ایرانی" به نویسندگی جلال مهدوی، نویسنده و هنرمند شهرستان بهمئی و کارگردانی مریم حسنی در شهرستان تفرش استان مرکزی به روی صحنه رفت.

  وی افزود: این نمایش که در ژانر کودک تولید شده است بعد از پایان اجراهای موفق خود در روز های گذشته خودش را برای حضور در جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان آماده می کند.

وی خاطرنشان کرد: نمایش "حسنی شازده کوچولوی ایرانی" برداشتی متفاوت از داستان های قدیمی و با نگاه ویژه ای به اثر مشهور دوسنت اگزو پری نویسنده شازده کوچولو می باشد که به نویسندگی هنرمند شهرستان بهمئی به روی صحنه رفت.

خوبی زاده در پایان با آرزوی موفقیت برای کلیه هنرمندان شهرستان بهمئی به خصوص نویسنده این اثر هنری، گفت: جلال مهدوی نویسنده،کارگردان و بازیگر موفق شهرستان بهمئی است و با توجه به آثار خوبی که تاکنون در زمینه های مختلف کارکرده است، آینده درخشانی را برای وی پیش بینی می کنیم.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها