صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

20. مرداد 1397 - 9:10
کد مطلب: 72501
رئيس اداره ورزش و جوانان بهمئي با اشاره به تلاش و پيگيري هاي مكرر خود براي خدمت بهتر به ورزشكاران، مهمترين اقدام خود را تبديل نمايندگي ورزش و جوان بهمئي به اداره عنوان كرد.

به گزارش پايگاه خبري آواي ماغر؛رئيس اداره ورزش و جوانان بهمئي صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار ما به تشريح جزئيات پروژه هاي انجام شده و در دست اقدام براي توسعه اماكن ورزشي شهرستان و ساير خدمات به ورزشكاران پرداخت.

عاطفه بیوکانی تصريح كرد: به لطف خدا و با تلاش و همت مدیر کل اداره ورزش وجوانان، نماینده شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، لنده و چرام در مجلس، فرماندار و امام جمعه شهرستان کارهای خوبي در حوزه هاي عمراني اماكن ورزشي داشتيم كه در ادامه به بخشي از مهم ترين آنها اشاره مي شود.

وي افزود: با توجه به افزايش جمعيت در سايت اداري و مسكوني مسكن مهر شهر ليكك احداث پروژه مجموعه ورزشی شامل ۲ سالن بزرگ و یک زمين چمن مصنوعی را براي اين بخش از شهرستان در نظر گرفتيم .

بيوكاني ادامه داد:براي اولين بار در شهرستان توانستيم با تلاش و پيگيري خانه جوان شهرستان را در سايت مسکن مهر شهر ليكك احداث كنيم.

رئيس اداره ورزش و جوانان بهمئي تصريح كرد: سالن ورزشی سرآسیاب بعد از پيگيري هاي مكرر در آستانه افتتاح است كه به زودي باحضور مسئولان به بهره برداري مي رسد تا جمعيت زيادي از اين بخش بتوانند از اين سالن ورزشي استفاده كنند.

بيوكاني گفت:سالن ورزشی کَت بهمئي هم مانند سالن ورزشي سرآسياب تكميل است كه به زودي به بهره برداري مي رسد.

وي افزود: براي اولين بار توانستيم مجوز احداث پیست دوچرخه سواری در محوطه مجموعه ورزشی شهر ليكك را بگيريم كه اين پيست در حال حاضر در مرحله ساخت مي باشد.

رئيس اداره ورزش و جوانان بهمئي خاطرنشان كرد: احداث پیست دوومیدانی و زمين چمن مصنوعی در مجموعه ورزشی شهر ليكك از ديگر پروژه هايي است كه براي خدمت رساني بهتر به  ورزشكاران شهرستان در حال تكميل هستند.

بيوكاني گفت:احداث و بهره برداري از  دو زمين چمن مصنوعی خصوصی در شهرستان و  تلاش برای احداث دو زمین چمن مصنوعی در روستای آب الوان و شهرک ولیعصرو اقدام براي احداث سالن ورزشی در روستای گچ بلند از ديگر اقدامات ما در حوزه ورزش مي باشد.

وي افزود:جذب اعتبار براي هیئت های ورزشی،تعویض آب پاش ها و پمپ های چاه چمن بزرگ مجموعه، تلاش براي نصب هواساز سالنهای ورزشی وتعویض کفپوش سالن ۱۲۰۰ نفره شهرستان از ديگر اقداماتي است كه در مجموعه ورزشي مركز شهرستان انجام شد.

رئيس اداره ورزش و جوانان بهمئي تصريح كرد: سقف و کفپوش سالن ورزشی روستای ممبی با تلاش و پيگيري هاي مكرر تعمیر و تعویض شد.

بيوكاني در ادامه گفت:در حال حاضر ۳۵ هیئت فعال ورزشی که شامل ۱۵ هیئت فعال بانوان و ۲۰ هیئت فعال آقایان مي باشد، داريم كه هر کدام به نوبه خود ورزشکارانی در سطح بین المللی، کشوری، استانی و شهرستانی را در عرصه خویش به نمایش گذاشتندو مقامهای برتر کسب کردند.

رئيس اداره ورزش و جوانان بهمئي در پايان گفت:مهمترين اقدام صورت گرفته بنده به عنوان مسئول ورزشي شهرستان، مستقل شدن نمایندگی ورزش جوانان بهمئي و تبديل آن به اداره ورزش و جوانان بود که جا دارد از همکاری ارزشمند مديركل ورزش و جوانان استان، فرماندار و امام جمعه بهمئي که از هیچ کوششی دریغ نکردند، تقدیر و تشکر ویژه داشته باشیم و خداوند را شاکرم که تا به الان در این زمینه با کمک مسئولان استانی و شهرستانی قدم های مثبتی برای توسعه اداره ورزش و جوانان و خدمت بهتر به ورزشکاران عزیز همشهري  برداشتم .

انتهاي پيام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها