صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

16. مرداد 1397 - 12:41
کد مطلب: 72494
نشست شوراي امر به معروف شهرستان بهمئي با حضور امام جمعه، فرمانده سپاه و ساير اعضاي ستاد در شهر ليكك برگزار شد.

به گزارش پايگاه خبري آواي ماغر؛نشست شوراي امر به معروف شهرستان بهمئي با حضور امام جمعه، فرمانده سپاه و ساير اعضاي ستاد در شهر ليكك برگزار شد.

در اين نشست كه در منزل امام جمعه شهرستان برگزار شد، بر چینش وآرایش نیروهای ستاد متناسب با وضعیت روز تاكيد شد.

رئيس ستاد امر به معروف و نهي از منكر شهرستان بهمئي در اين نشست بعد از ارائه گزارش اعضا به اقدامات انجام شده در کنترل بازار با همکاری ادارات مربوطه در نابساماني هاي اخير پرداخت.  وسخنان فرمانده سپاه شهرستان ،جمع بندی مطالب ودستوراقدامات ماه های آینده بیان گردید.

حجت الاسلام سید محمد یوسف افروغی با استناد به اين حدیث امام علی (ع) كه فرمود" همه اعمال خوب وجهاد در راه خدا ،نزد امربه معروف ونهی ازمنکر مانند قطره ای در مقابل اقیانوس می باشد" ،گفت:از اقدامات اثر گزار اعضا ستاد امر به معروف و نهي از منكر شهرستان تشکر و قدر دانی می شود.

 

وي با بیان راهكارهای برون رفت ازمشكلات كنوني، اقدامات اعضاي ستاد درتوزیع گوشت و برنج دولتی در سطح شهرستان تقدير كرد و اين حركت را از عوامل موثر در تعادل بازار بهمئي عنوان كرد.

حجت الاسلام افروغي تصريح كرد: با تلاش اعضاي ستاد امر به معروف و نهي از منكر شهرستان، افراد متخلف و سودجو در بازار بهمئي شناسایی شده و  با همکاری ادارات صنعت ،معدن وتجارت، امور صنفی و تعزیرات حكومتي شهرستان احکام مناسب براي آنان صادر شد.

 پناهي افزود:اقدامات خوبی در خصوص جمع آوری و پلمپ قهوه خانه های بدون مجوز و قلیان فروشی های سطح شهر صورت گرفت.

وی گفت: چینش وآرایش نیروهای ستاد متناسب با وضعیت روزمورد تأکید مي باشد.

پناهي با تأکید بر لزوم استفاده بهينه از ظرفيت ستاد اقامه نماز جمعه بادعوت ازمسئولین ادارات و نهادها برای پاسخ گویی به مردم به عنوان سخنران قبل از خطبه ها، گفت: با اين كار بر شکوه نماز جمعه شهرستان افزوده مي شود.

 دراین جلسه نکات لازم برای اقدامات عملی تحرک بخشیدن به اداراتی که وضعیت خدمات رسانی و پاسخگویی مناسبی ندارند و شبه تعطیل می باشند، بیان شد.

انتهاي پيام/

 

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها