صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

22. فروردين 1397 - 10:06
کد مطلب: 72269
شهردار لیکک آمادگی خود را برای اختصاص کلیه بودجه فرهنگی این نهاد در سال جدید برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛ نشست پیگیری نصب تابلوی تمثال شهدای شهرستان بهمئی در بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان برگزار شد.

این نشست با حضور رئیس بنیاد شهید و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی و شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر لیکک برگزار شد.

رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران بهمئی در این نشست با تقدیر از حضور اعضای جلسه، بر لزوم پیگیری و نصب تابلوهای تمثال شهدای شهرستان در خیابانهای شهر لیکک تاکید کرد.

حجت اله فروزی گفت: کار نصب تابلوهای تمثال شهدا در بقیه شهرهای استان به پایان رسید و این کار تنها در شهر لیکک عملی نشده است که انتظار داریم در این نشست مشکلات بررسی و رفع شود تا مردم ولایی و شهید پرور بهمئی هم به زودی تمثال شهدای خود را در سطح شهر لیکک مشاهده کنند.

شهردار لیکک در این نشست با تاکید بر لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، از آمادگی کامل شهرداری و شورای شهر لیکک برای اجرایی کردن این کار معنوی خبر داد.

عبدالستار تقوی تصریح کرد: با توجه به اهمیت پاسداشت مقام شهدا، شهرداری لیکک کلیه بودجه فرهنگی سال 97 خود را به ساخت و نصب تمثال شهدا اختصاص می دهد.

وی گفت:بودجه ما در این زمینه نزدیک به 260میلیون ریال است،  ما آماده هستیم هر مقدار از این مبلغ که مورد نیاز باشد برای این کار هزینه کنیم.

فضل اله باعسخا، رئیس شورای اسلامی شهر لیکک با بیان اینکه ما همه چیز، حتی نفس کشیدن خود را مدیون و مرهون جانفشانی شهدا هستیم، گفت: از حسن نیت شهردار لیکک در این زمینه تقدیر و تشکر می کنیم و شورای اسلامی شهر لیکک هم برای اجرایی شدن این تصمیم شهردار همکاری های لازم را انجام می دهد.

سرگرد باقر پسنده، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان این تصمیم شهرداری و شورای شهر لیکک را نشانه پایبندی این مسئولان به پاسداشت و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دانست و از آنها تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

احسنت كار فرهنگي بسيار خوبي است، ولي بهتر بود اين بودجه را جهت ساخت يادمان شهداي گمنام كه نزديك به چهار سال است بلاتكليف مانده صرف شود.... به فكر يادمان باشد دوستان....

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها