صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي كهگيلويه و بويراحمد:
درمان بخشي از دردهاي اجتماعي اجراي برنامه هاي عمومي شاد است
10. فروردين 1397 - 22:16
کد مطلب: 72261
در جامعه با آسيب هاي زيادي روبرو هستيم و آسيب هاي اجتماعي نسل جوان و خانواده هاي ما را تهديد مي كند.

به گزارش پايگاه خبري آواي ماغر؛ مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي كهگيلويه و بويراحمد ظهر امروز در جشن بزرگ عيدانه شهرستان بهمئي با تبريك سال نو و تقدير از حضور گسترده مردم در اين جشن، خطاب به مردم گفت: جمعيت عظيمي كه امروز خلق كرديد، وظيفه ما را براي برنامه ريزي هاي آينده خطير كرده است.

رضا دهباني پور تصريح كرد: سنگلاخي را كه قبل از اجراي برنامه در اينجا مي ديدم، فكر نمي كردم مردم با حضور در آن، اين استقبال خوب را داشته باشند.

وي گفت: با توجه به استقبال مردم از اين برنامه، سال آينده برنامه عيدانه را با برنامه هاي متنوع تر و در مكاني مناسب تر براي استفاده بهينه مردم در تقويم برنامه هاي اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي مي گنجانيم.

دهباني پور خاطرنشان كرد: در جامعه با آسيب هاي زيادي روبرو هستيم و آسيب هاي اجتماعي نسل جوان و خانواده هاي ما را تهديد مي كند.

وي افزود: براي اين درد، درمان هايي است كه يك راه آن شاداب كردن محيط و برگزاري چنين جشن هايي براي مردم است.

مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي كهگيلويه و بويراحمد با تاكيد بر لزوم ايجاد شادي و نشاط براي مردم، گفت: بايد به اين باور برسيم كه تا محيط را با نشاط نكنيم، مشكلات روحي مردم كاهش نمي يابند.

دهباني پور ادامه داد:پل سازي، جاده سازي و ساير فعاليت هاي عمراني همه لازمند اما تا در باورهاي ما تغيير ايجاد نشود و انديشه ورز نشويم و انديشه ما متعالي نشود، به شادابي نمي رسيم.

وي گفت: با وجود كمبود اعتبارات اين دست برنامه ها را در نقاط مختلف استان برگزار كرديم.

مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي كهگيلويه و بويراحمد از حضور عشاير غيور كه با لباس بومي و برنو در جشن امروز حاضر شدند و از كليه كساني كه در برگزاري اين برنامه نقش داشتند، تقدير و تشكر كرد.

انتهاي پيام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها