صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

9. فروردين 1397 - 19:25
کد مطلب: 72257
دهیار روستای گچ بلند بهمئي از جابجایی عجیب یک پروژه ورزشی در این شهرستان انتقاد كرد و خواهان پيگيري مسئولان در اين زمينه شد.

به گزارش پايگاه خبري آواي ماغر؛ دهیار روستای گچ بلند بهمئي عصر امروز با انتقاد شديد از حذف پروژه احداث مجموعه ورزشي اين روستا و اختصاص اعتبار آن براي شهر ليكك اظهار نگراني كرد و خواهان پيگيري و برگشت اعتبار پروژه شد.

مجتبی باقریان تصريح كرد: مسئولان شهرستان بهمئي پروژه ای که از اعتبارات نفت برای ما درنظرگرفته شد،مصوب هم شده بود،مناقصه برگزار شد، ردیف و کد بودجه هم مشخص است ،نقشه برداری محل موردنظر و زمین انجام شده،پیمانکار( جناب آقای ارجمند) هم مشخص شده، مقدمات کار را انجام داده و تمام مراحل اداری را هم انجام داديم، بدون هماهنگی با دهياري و شوراي اسلامي روستاي گچ بلند، به شهر لیکک تغییر دادند.

وی افزود : چه مسائلي پشت پرده هست که حق مردمی با جمعیت پنج هزار نفر كه چسبیده به شهر لیکک( به فاصله چهار کیلومتری) زندگی می کنند و اکثر خدمات رفاهی و اداری این شهرستان از قبیل تالارهای پذیرایی،هنرستان فنی و حرفه ای، قبرستان شهرستان، ادارات هواشناسی، اورژانس۱۱۵ و دیگر خدمات مربوطه در این حوزه قرار دارند و حتی یک مجموعه ورزشی ندارند، درصورتیکه در شهر لیکک بالای پانزده سالن ورزشی وجود دارد و اکثر مواقع بیکار و یا بدلیل قطعی برق تعطیل هستند و هیچگونه درآمدزایی و سودی ندارند،اين پروژه تعطيل شود، آنوقت میگوئیم مهاجرت به شهرها زیاد شده است؟

باقریان با تاكيد بر اينكه انتظار داريم مسئولان منصفانه و عادلانه تصمیم بگیرند، خطاب به نماينده مردم بهمئي در مجلس شوراي اسلامي  گفت: جناب آقای مهندس هاشمی پور! شما در چندین سخنرانی و جلسه و مصاحبه بیان کردید که مجموعه ورزشی گچ بلند به همین زودی کلنگ زنی میشود، حالا کجایی که عده ای در غفلت شما این مجموعه را جابجا کردند؟

دهیار گچ بلند با طرح این پرسش که آيا مدیرکل محترم ورزش و جوانان از جریان جابجایی این مجموعه خبر دارد؟ گفت : از مسئولان متولی تقاضا دارم درصورت پاسخگویی از طریق رسانه ها جواب مردم را بدهند تا همه چيز به طور شفافیت مشخص شود و دلایل قانع کننده با مستندات بیاورند‌ چون ما هم نماینده مردم بوده و وظیفه داریم از حقوقشان دفاع کنیم.

انتهاي پيام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها