صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

4. اسفند 1396 - 13:46
کد مطلب: 72199
امام جمعه شهر لیکک گفت:سود عده ای در عدم اجرای عدالت است و عده ای از رانت دانش و تکنولوژی استفاده می کنند و نمی گذارند این تکنولوژی به صورت عادلانه در خدمت جامعه قرار بگیرد.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛ نماز جمعه امروز شهر لیکک به امامت حجت الاسلام سید محمد یوسف افروغی اقامه شد.

امام جمعه شهر لیکک در خطبه های امروز ابتدا با تاکید بر لزوم خودشناسی، گفت: برای سیر و سلوک الهی باید به درون مراجعه کرد.

افروغی با تسلیت حادثه سقوط هواپیمای مسافربری تهران-یاسوج، گفت:سفیدی دنا با خون برخی از عزیزان هم استانی و هموطنان کشور عزیزمان خونین شد و لباس سیاه بر تن مردم پوشاند ؛مرگ ناگهانی خیلی سخت است، ما هم داغدار هستیم و برای شادی روح آنمرحومین دعا کردیم و دعا می کنیم این جانباختگان با حضرت زهرا(س) محشور شوند.

افروغی افزود:اکثر نهادها و ادارات وارد شدند که از همه اقدامات تشکر می کنیم.

وی با اشاره به اینکه بدترین نوع بی عدالتی غصب مسئولیت ها در جامعه است، گفت: سود عده ای در عدم اجرای عدالت است و عده ای از رانت دانش و تکنولوژی استفاده می کنند و نمی گذارند این تکنولوژی به صورت عادلانه در خدمت جامعه قرار بگیرد.

افروغی تصریح کرد:مسئول در جمهوری اسلامی یعنی یک بسیجی که با تمام تلاش برای خدمت به جامعه پای کار باشد و وقتی مسئولی برای افزایش 5میلیونی حقوق خود چانه می زند باید بدانیم دیدگاه اسلامی ندارند.

وی گفت:یکی از مشکلات و چالش های نظام ما است که عده ای به اصطلاح روشنفکر ،رمز پیشرفت کشور را در تکیه به غرب می دانند در صورتی که بیشتر دانشمدان منابع علوم مختلف را از دانشمندان ما در گذشته می گیرند.

افروغی در پایان گفت:انقلاب را هیچ خطری تهدید نمی کند، همین اختلاف افکنی در اندیشه های مردم بود که مقام معظم رهبری با رهنمود های حکیمانه خویش مردم را به مسیر انقلاب برگرداند. انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین