صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

13. بهمن 1396 - 17:23
کد مطلب: 72133
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی گفت: انتظار بنده از دولتمردان این است که اگر تهدید نظامی شویم نگرانی ندارد،ما که همین الان هم در خط مقدم با دشمن می جنگیم، باید اکنون به فکر بهبود معیشت مردم و اشتغال جوانان عزیز باشید.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی در سخنرانی قبل از خطبه های امروز نماز جمعه با تاکید بر لزوم توجه به بهبود معیشت مردم، گفت:نباید به کدخدای منطقه اعتماد کنیم، بلکه باید به مردم به عنوان بنیه اصلی و دفاعی نظام تکیه کنیم.

سرگرد باقر پسنده با گرامیداشت دهه فجر و تسلیت بمناسبت ایام فاطمیه اول، گفت:از دوازدهم تا بیست و دوم بهمن سال 57روزهای سختی بر ملت ایران گذشت .

وی افزود:اوج فشار بر مردم، حکومت نظامی بختیار در روز 21بهمن بود که اگر تدابیر امام راحل و اراده ملت نبود، انقلاب به راحتی پیروز نمی شد.

پسنده خاطر نشان کرد:از اوایل انقلاب دشمنان قسم خورده نظام با ترور و جنگ و تفرقه بین ملت به دنبال فروپاشی نظام بودند که  به لطف خدا روز به روز بر توفیقات ملت افزوده می شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی در ادامه گفت: در جنگ تحمیلی به گواهی تاریخ تا40کشور با ما سر جنگ داشتند.

پسنده افزود:کشور ما که تازه انقلاب کرده بود، هنوز بازماندگان رژیم شاه در بدنه ارتش وجود داشت و سپاه و بسیج مقتدر هنوز شکل نگرفته بود، اما با تمام مشکلات نگذاشتیم حتی یک وجب از خاک ایران از میهن جدا شود.

وی گفت:ما در گذشته استان بحرین را بدون حتی یک شلیک گلوله از دست دادیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی تصریح کرد:امروز در سایه پر مهر ولایت و تکیه بر توان ملت،حمله نظامی به ایران جزو محالات است.

پسنده خاطرنشان کرد:ما پیشرفت های چشمگیری داشتیم به خصوص در حوزه نظامی، موشکی و نانو تکنولوژی داشتیم .

وی گفت:امروز اقتدار ما مرهون خون شهدا و ولایت فقیه است، نه اعتماد به کدخدا و اعتماد ما به بنیه دفاعی مردم است .

پسنده ادامه داد: امروز ما بیست میلیون بسیجی داریم که هر کدام آنها یک شهید حججی است که حاضرند برای دفاع از میهن و ولایت در سخت ترین شرایط هم به انقلاب و و نظام وفادار بمانند و جان خود را فدای انقلاب کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی در ادامه گفت:به آمریکا و ایادی استکبار در منطقه، فتنه گران ،مخالفین و  زاویه داران نظام اعلام می کنم که شما عددی نیستید، شما در اقیانوس عظیم ملت غرق می شوید.

پسنده خطاب به ایادی استکبار در منطقه گفت:تمامی مواضع حساس شما در تیررس موشک های بالستیک فرزندان انقلاب هستند که اگر بخواهید دست از پا خطا کنید، تلاویو و حیفا را با خاک یکسان می کنیم.

وی خطاب به ملت ایران گفت:فرزندان شما در سپاه پاسداران در راه حفظ امنیت پایدار و لبیک به فرمان رهبر انقلاب  تا پای جان ایستاده اند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی در پایان گفت: انتظار بنده از دولتمردان این است که اگر تهدید نظامی شویم نگرانی ندارد،ما که همین الان هم در خط مقدم  از راه دریا، زمین و هوا با دشمن می جنگیم و آنها نمی توانند کاری از پیش ببرند ؛باید دولت به فکر بهبود معیشت مردم و اشتغال جوانان عزیز باشد.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین