صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

6. بهمن 1396 - 13:34
کد مطلب: 72106
امام جمعه موقت شهر لیکک در خطبه های امروز با اشاره به اینکه بخش زیادی از مشکلات کشور با تلاش مضاعف مسئولان قابل حل است، گفت: مسئولان باید با مستضعفین را امیدوار کنند.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛ نماز جمعه امروز شهر لیکک به امامت حجت الاسلام  قاسم مؤمن شاد اقامه شد.

حجت الاسلام مؤمن شاد در خطبه های امروز ابتدا با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در جمع مستند سازان، گفت: رهبر انقلاب در این دیدار توصیه های مهمی به مستند سازان داشتند.

مومن شاد تصریح کرد: رهبر انقلاب بنای جنگ نرم دشمن  را بر پایه دروغ، تخریب، شایعه، سانسور و بایکوت عنوان و خطاب به مستند سازان فرمود که هنر شما می تواند کار دشمن را بی اثر کند.

امام جمعه موقت شهر لیکک در ادامه افزود: تاریخ 40ساله جمهوری اسلامی لبریز از حقانیت نظام و خیانت و خصومت دشمنان علیه نظام است که بنا به توصیه های مقام معظم رهبری هنرمندان می توانند نقشه دشمنان را با هنر خود نقش بر آب کنند.

مومن شاد با گرامیداشت سالروز حماسه مردم آمل در دهه 60، گفت: در آن زمان عده ای منافق و کمونیست با اقدام مسلحانه به شهر آمل هجوم آورند اما غیور مردان آمل کمتر از 24 ساعت توانستند نقشه های دشمن را نقش بر آب کنند و امروز به پاس آن حماسه ها این شهر را شهر هزار سنگر می نامند.

 

وی در فرازی دیگر از خطبه های امروز با تقدیر از اقتدار رئیس قوه قضائیه در مبارزه با فساد، گفت: در هفته اخیر رئیس دستگاه قضا با مدیران کل دادگستری استان ها و دادستان های کشور دیدار داشتن و در این دیدار دستور ویژه ای برای پاکسازی بدنه این دستگاه از انسان های فاسد  داد که جای تقدیر دارد.

مومن شاد خاطرنشان کرد: امیدواریم شاهد این باشیم که دستور ویژه دستگاه قضا این بدنه را از انسان های فاسد تزکیه کند.

شهادت حضرت فاطمه بنا به روایتی به محضر امام زمان رهبری مراجع تقلید و کلیه مسلمان تعزیت عرض می کنم.

خطیب جمعه موقت شهر لیکک در ادامه با گرامیداشت آغاز دهه فجر از هفته آینده ، گفت: دهه پر فروغ فجر را به همه فجر آفرینان و کلیه ملت غیور ایران تبریک عرض می کنم.

مومن شاد افزود: امام راحل(ره) طرفدار مستضعفین بود و انقلاب را متعلق به پابرهنگان می دانست.

وی گفت:امام (ره) به معنای واقعی طرفدار عدالت اجتماعی بود و اشرافی گری را  به صورت کامل رد می کرد.

امام جمعه موقت شهر لیکک تصریح کرد: مسئولان ما  باید همه دست به دست هم دهند تا فقر را ریشه کن کرده و محرومین را از دل محرومیت بیرون بکشند.

مومن شاد گفت: امام از یک طرف به مسئولان درباره خوی کاخ نشینی هشدار می داد و از طرف دیگر تاکید می کرد به وفاداری طبقات مستضعف جامعه اعتماد کنید .

وی افزود: امام (ره) می فرمود این محرومان و کوخ نشینان هستند که با وجود محرومیت در مواقع خطر پای انقلاب می مانند و برای حفظ نظام تا پای جان مبارزه می کنند.

امام جمعه موقت شهر لیکک ادامه داد: اما مسئولان هم باید پای کار بیایند و نگذارن از لحاظ اقتصادی به محرومان فشار وارد شود.

مومن شاد خاطر نشان کرد: بعضی از مشکلات کشور از ناحیه تحریم هستند اما بیشتر مشکلات را  مسئولان ما می توانند با تلاش مضاعف حل کنند و با این کار خود مستضعفین را امیدوار کنند.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین