صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

5. بهمن 1396 - 18:20
کد مطلب: 72105
دانشجوی بهمئی به جوابیه صادر شده از رئیس ستاد انتخاباتی روحانی در شهرستان خطاب به نامه خود، واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛دانشجوی بهمئی که در نامه ای خواهان پاسخگویی رئیس ستاد دکتر روحانی در این شهرستان به مردم شد(متن نامه)، با انتشار متنی به جوابیه صادر شده(متن جوابیه) واکنش نشان داد.

بسمه تعالی
ربَ اشرَح لی صَدری وَ یَسِّرلی اَمری وَاحلُل عُقدَهَ مَّن لَّسانی یَفَقهُوا قَوُلی

اینجانب از پاسخگویی رئیس محترم ستاد جناب آقای دکتر روحانی که همانند رئیس دولت؛ مردم را به دولت قبل مرجوع داشته اند کمال تقدیر و تشکر را دارم.

البته یک نکته مهم در ادبیات سیاسی اصلاح طلبان مکشوف گردید؛ اگر قبل از این سوال کنندگان و منتقدان؛  بیسواد، تازه به دوران رسیده و... تلقی میشدند الان به طور کلی حق سوال کردن یا انتقاد با این عنوان که اینجانب به عنوان فردی از ملت در جایگاه پرسش هم نمیباشم سلب گردید.

و دیگر نکته مهم که ایشان بدان اشاره کرده اند و دوستداران استقلال، عزت و پیشرفت ایران عزیز همواره بر آن تاکید داشته اند اما از طرف دوستان و جناح مورد حمایت به عنوان توهم توطئه تلقی میشد امروزه به کرات در جملات و بیانات آشکار شده است و آن این است که: استکبار و آمریکای جنایت کار قابل اعتماد نیست و دلش به حال ملت نمیسوزد!!!

لکن ابراز این نکته مثبت را که سالها بر اثر قبول نداشتن آن و نگاه به دست بیگانگان برای گره گشایی از مشکلات داخلی ؛دست آوردهای ملت ایران را به ارزانی تقدیم نموده اند٬غنیمت شمرده و آغازی برای فصلی نو میپندارم.

در اخر ایشان به نکاتی از دستاوردهای دولت اشاره فرموده اند که در جواب میگویم: جنابعالی بهتر از ما و نیک میدانید جواب ملت همصدا با جواب رئیس کل بانک مرکزی این میباشد که؛ دستاوردهای دولت مورد حمایتتان تقریبا هیچ است!

و من الله توفیق

عارف درخشان - دانشجوی اقتصاد دانشگاه شیراز

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

نرفتی یه جای چهار کیلوتمانه بفروشی....دانشجوی اقتصاد.مردم رفتن کره ماه

نظرات کاربران

آخرین عناوین