صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

9. دى 1396 - 11:33
کد مطلب: 72045
مدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه فصل الخطاب ما در همه مبانی فرهنگی و سیاسی مقام معظم رهبری است، به خیابان کشاندن مردم به بهانه گرانی تخم مرغ و احتمال گرانی بنزین را تلقین نا امیدی در جامعه دانست.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد صبح امروز در مراسم بزرگداشت 9دی در شهر لیکک به تبیین زوایای مختلف فتنه 88پرداخت.

حجت الاسللام حمید برازش گفت:هر نظامی به صورت طبیعی دشمن داخلی و خارجی دارد و باید برای بقای خود همیشه هوشیار باشد.

وی تصریح کرد: شاید برای ما ملموس نباشد که 17 وزارت خانه خارجی و 60بنیاد داخلی و خارجی برنامه ای طراحی کردند که نظام جمهوری اسلامی ایران به انتهای خود رسیده و می خواستند با آرمان ها و مقدسات دینی هم بازی کردند.

برازش افزود: مبانی فکری که مردم به آنها افتخار می کردند به چالش کشاندند، حتی خیمه های عزای امام حسین(ع) را هم آتش زدند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه دموکراسی به معنای واقعی با حضور حداکثری مردم در 9دی شکل گرفت، خاطرنشان کرد:9دی روز بلوغ سیاسی مردم ایران است و نشان داد که در هر کشوری مردم پشتوانه آن باشند، دست دشمنان از آن کوتاه است.

وی با انتقاد از تلقین نا امیدی به سطوح مختلف مردم، گفت: امروز باید گلایه کنیم از عوامل داخلی که به فرمایش مقام معظم رهبری مردم را مایوس می کنند.

برازش تصریح کرد: امروز 4دهه از عمر با برکت انقلاب ما می گذرد، در چنین فضای خاصی که بر جامعه حاکم است بعضی علم گرانی تخم مرغ و احتمال گرانی بنزین را بالا می برند و دنبال نا امیدی مردم هستند اما کور خواندند ؛امروز تفکر حاکم بر ملت ما تفکر شهید حججی است .

وی ادامه داد: تفکر مردم ما عصاره تفکر شعب ابی طالب است ؛اگر در شعب ابی طالب یک دانه خرما دهان به دهان می شد، الان هم مردم ما با همان مبانی فکری زندگی می کنند .

برازش با بیان اینکه همان کسانی که همسفره پیامبر(ص) بوده و افتخار همراهی 23ساله در رکاب ایشان را داشتند، مبنای امامت و ولایت امام علی را کسانی زیر سوال بردند، افزود:اما همین افراد وقتی مبنای فکری خود را به دست آوردن مسند قدرت و حاکمیت تفکر خود بر جامعه انسانی گذاشتند، مقابل امام علی(ع) ایستادند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: اگر دیروز مالک اشتر برای امام(ع) دست به شمشیر می برد، امروز هم مالک اشترهای ما کم نیستند، امروز سردار سلیمانی با لبیک به رهبر انقلاب همان کاری را می کند که مالک اشتر برای امام علی(ع) می کرد.

برازش با اشاره به اینکه عده ای به دنبال ترویج نا امیدی در مردم هستند، گفت: عیب کار کجاست که چه عوامل خود فروخته و وامانده درون نظام و چه آنهایی که از مرزها بیرونند، یکی بر طبل می زنند و دیگری بر دیوار.

وی با تاکید بر اینکه فصل الخطاب ما در همه مبانی فرهنگی و سیاسی مقام معظم رهبری است، افزود: با چه انگیزه ای عده ای در آستانه 9دی به بهانه گرانی تخم مرغ و احتمال گرانی بنزین مردم را به خیابانها می کشانند؟

برازش تصریح کرد:امثال طلحه و زبیر که زمانی سیف الاسلام بودند، در نظام ما کم نیستند.

وی افزود: دولت های مختلف برای مردم زحمات زیادی کشیدند اما کافی نیست و به فرمایش مقام معظم رهبری مطالبات مردم بیشتر است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: باید دقت کنیم که چرا مقام معظم رهبری از حادثه  88به تعبیر فتنه و از کارگردانان این حادثه به سران فتنه یاد می کنند.

برازش افزود: ما نباید فراموش کنیم که نظام سهم مردم است و متعلق به مردم است و هر مسئولی در هر جایگاهی که باشد، خدمتگذار مردم است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در بخشی دیگر از سخنان خود 9دی را هوشیاری و بیداری ملت عنوان کرد و گفت: ما نباید از پروژه نفوذ غافل شویم ؛همانطور که این پروژه به خانه های ما، به مدارس، مجلس و حتی دولت هم رسید.

برازش خاطرنشان کرد: در بعضی از پروژه ها نفوذ، نفوذی ها به ظاهر کار خاصی نمی کنند اما با جلوگیری از عدم بکارگیری تفکرات تولیدی کشور در جای خود، مانع پیشرفت ما می شوند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در پایان گفت: ما نباید نگران باشیم، چرا که چشمان بیدار ملت، سربازان گمنام امام زمان(عج) و سبزپوشان حریم ولایت همیشه آماده جانفشانی برای دفاع از کیان نظام هستند.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین