صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

1. دى 1396 - 13:44
کد مطلب: 72038
امام جمعه شهر لیکک در خطبه های امروز با انتقاد از سخنان حسن روحانی، با اشاره به دشمن سازی فرضی رئیس جمهور برای فرار از مشکلات، این سخنان را مغالطه کاری خواند.

به گزارش پایگاه خبری  آوای ماغر؛ امام جمعه شهر لیکک در خطبه های امروز با انتقاد از سخنان حسن روحانی، با اشاره به دشمن سازی فرضی رئیس جمهور برای فرار از مشکلات، این سخنان را مغالطه کاری خواند.

حجت الاسلام سید محمد یوسف افروغی تصریح کرد: این سخنرانی سرشار از فرافکنی بود.

وی گفت: انسان وقتی زیاد تحت فشار باشد به دروغ متوسل می شود .

افروغی خاطرنشان کرد:سخنان اخیر روحانی یک دشمن فرضی در ذهن مردم مجسم می کرد که هیچگاه در عالم بیرون وجود خارجی ندارد.

امام جمعه شهر لیکک با تاکید بر قیاس بی معنای پیامبر(ص) با سایر مردم، گفت:شما یک کار پیدا کنید که خود پیامبر عمل نکرده باشد ؛آیا پیامبر خود ساده زیست بود که مردم را به ساده زیستی دعوت می کرد؟ پاسخ این سوال معلوم است.

وی با اشاره به اینکه همه باید مطیع قانون باشند، افزود: غصب جایگاه ها، رشوه های معنوی و مادی در برخی از دستگاه ها زیاد است، آیا مسئولان نباید قانون مدار باشند؟

افروغی تصریح کرد: رئیس جمهور اشاره کرد که یکی از مهم ترین حقوق شهروندی دسترسی مردم به اطلاعات است، پس چرا در ده ها قراداد ننگین این همه مخفی کاری است؟

وی گفت:رئیس جمهور گفت که ما بالاتر از خدمتگذاری به مردم چیزی نداریم ؛این ها هم دروغ و فرافکنی است، امام عمل کرد، آیا شما هم عمل می کنید ؟

افروغی با انتقاد از سکوت روحانی در برابر مشکلات اساسی جامعه، خطاب به رئیس جمهور گفت: چرا  فریاد نمی زنید که تولید نابود شد،بودجه های عمرانی کم شدند؟

وی در واکنش به افزایش بودجه برخی از ارگان های فرهنگی کشور، گفت: جامعه المصطفای قم چند برابر چند وزارت خارجه کشور در گسترش بیداری اسلامی ما در اقصی نقاط عالم موثر است؟ جنگ نرم ما در اقصی نقاط عالم توسط همین دستگاه های فر هنگی است که به آن ها تهمت می زنند .

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین