صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

17. آذر 1396 - 13:58
کد مطلب: 72011
امام جمعه شهر لیکک در خطبه های حرکت ترامپ را در راستای میزان سنجش وفاداری ایران و جهان اسلام در حمایت از فلسطین دانست.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر ؛امام جمعه شهر لیکک در خطبه های امروز با محکوم کردن اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم غاصب صهیونیستی،این حرکت ترامپ را در راستای میزان سنجش وفاداری ایران و جهان اسلام در حمایت از فلسطین دانست.
حجت الاسلام سید محمد یوسف افروغی حرکت جهان استکبار در پیشنهاد قدس به عنوان پایتخت رژیم غاصب صهیونیستی را محکوم کرد و آن را حرکتی در راستای سنجش میزان واکنش وفاداری و حمایت از فلسطین نزد جهان اسلام به خصوص ایران دانست.
 وی با تأسی از فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری، تصریح کرد: استکبار جهانی به خصوص آمریکا و اسرائیل فرعونیان زمان هستند.
افروغی خاطر نشان کرد: نفوذ ایران در منطقه و افزایش میزان محبوبیت ایران استکبار را مجبور به هر کاری می کند.
وی افزود: حکومت های ایادی استکبار و تکفیری منطقه در حال فروپاشی هستند ؛میخواهند قدرت ایران را در حمایت از قدس تست کنند.
امام جمعه شهر لیکک با بیان اینکه اسرائیل مطابق پیشبینی مقام معظم رهبری به زودی نابود و فلسطین پیروز می شود، افزود: باید مسلمانان جهان با حفظ وحدت، حمایت قاطع خود را در فضای مجازی و حقیقی از قدس  اعلام کنند.
افروغی در ادامه گفت:هر قدمی که افراد در راستای بهبود فردی و اجتماعی بردارند، یک جهادگر مثل شهدا هستند.
خطیب نماز جمعه بهمئی تصریح کرد:یاد و نام شهدا تنها به برگزاری یادواره ها نیست بلکه حرکت در مسیر شهدا هم در همین راستاست.
وی افزود: بزرگترین یادواره شهدای شهرستان به زودی برگزار می شود ؛در این راستا دیداری با آیت الله ملک حسینی و مسئولان صدا و سیمای مرکز استان داشتیم، همه باید برای برگزاری بهتر این یادواره تلاش کنند.
 افروغی در فرازی دیگر از خطبه های امروز با گرامیداشت سالروز تشکیل شورای عالی انقلاب فرهنگی، گفت: تلاشهای خوبی در دانشگاه داشتند اما می طلبد فضای فرهنگی و دینی بهتر از وضعیت موجود باشد.
وی در پایان گفت: چرا شورای عالی انقلاب فرهنگی مردِ مردانه به میدان نمی آید و بعضی از رشته های دانشگاهی را که مشکلاتی ایجاد می کنند، تعطیل نمی کند؟
انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها