صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

3. آذر 1396 - 13:43
کد مطلب: 71980
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی با تاکید بر اینکه اگر روحیه بسیجی نباشد، حتما متوقف می شویم، افزود:تمام تدارکات نظامی دنیا، توان مقابله با روحیه بسیجی را ندارد.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی ظهر امروز در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه به نقش و جایگاه بسیج در جامعه و تاثیر آن بر تغییر معادلات منطقه پرداخت.

سرهنگ سید روح الله شاهینی تصریح کرد:هفته بسیج امسال با حلول ماه مبارک ربیع الاول مقارن شده است که این تقارن را به فال نیک می گیریم.

شاهینی با تبریک بمناسبت پیروزی جبهه مقاومت بر داعش، گفت: خوشحالی دیگر ما در هفته بسیج امسال این است  که به برکت شجره طیبه بسیج و همت بسیجیان، شجره خبیثه داعش تکفیری که عده زیادی از مردم بیگناه را به شهادت رساندند قطع شد.

وی خاطرنشان کرد: سردار سلیمانی که یادگار 8سال دفاع مقدس می باشد با روحیه بسیجی و تاسی از رهنمودهای مقام معظم رهبری داعش را نابود کرد.

شاهینی با تاکید بر اینکه اگر روحیه بسیجی نباشد، حتما متوقف می شویم، افزود:تمام تدارکات نظامی دنیا، توان مقابله با روحیه بسیجی را ندارد.

وی با اشاره به تاثیر گذاری بسیج در جامعه، گفت: بسیج هرجا و هر نقطه ای که لازم باشد در کوتاه ترین زمان مکن حاضر می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی در ادامه گفت: بسیج  در همه ابعاد نظامی، مردمی و با روحیه انقلابی فعال است و  هر جا ملت و نظام اسلامی نیاز به کمک داشته باشد، بسیج وارد میدان می شود.

شاهین افزود: بسیج در 8سال دفاع مقدس، در سوریه و عراق به صورت نظامی وارد شد و در  زلزله اخیر کرمانشاه بسیجیان با تمام قوا وارد عمل شده و به همنوعان مصیبت دیده خود کمک کردند.

وی با تاسی از فرمایشات مقام معظم رهبری در نامه به سردار سلیمانی، گفت: دفع عده سرطانی داعش با روحیه بسیجی بود و دشمن با ورود جوانان  مومن و بسیجی ما به زانو درآمد.

شاهینی در پایان گفت:اندیشه ایجاد ارتش 20 میلیونی به نام بسیج در ابتدای انقلاب اسلامی یکی از افتخاراتی بود که امام راحل(ره) بعد از خود به یادگار گذاشتند که اثرات آن مانند یک شجره طیبه در کشور هر روز نمود بیشتری پیدا می کند.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها