صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

در گفتگو با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی:
برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرستان بهمئی تشریح شد
30. شهريور 1396 - 11:34
کد مطلب: 71889
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی از اجرای برنامه های مختلف در گرامیداشت هفته دفاع مقدس خبر داد.

به گزارش سایت خبری آوای ماغر،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی در گفتگو با خبرنگار این سایت خبری با  تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس برنامه های گرامیداشت این هفته در شهرستان بهمئی را تشریح کرد.

سرهنگ پاسدار  سید روح اله شاهینی تصریح کرد: هفته دفاع مقدس بیانگر 8 سال ایثارگری،وفاداری و حماسه است و پاسداشت آن برای تقویت انقلاب لازم و ضروری است.

شاهینی گفت: پیروزی انقلاب اسلامی سرنوشت جدیدی برای ملت ایران رقم زد و دفاع مقدس منجر به گسترش انقلاب، عزت آفرینی و اقتدار منطقه ای و جهانی آن شد.

وی با تاکید بر اینکه دشمنان به دنبال تضعیف انقلاب هستند، افزود: دشمنان به دنبال تضعیف نظام از طریق تضعیف پایه های آن به خصوص در بخش توان دفاعی و سپاه پاسداران هستند تا با این کار مسیر انقلاب را منحرف کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی از اجرای برنامه های مختلف فرهنگی در این هفته خبرداد و گفت: رژه خودرویی و نمایش اقتدار نیروهای مسلح در شهرستان با مشارکت تمامی نیروهای نظانی و انتظامی،فضاسازی مناسب در سطح شهر با هماهنگی بسیجیان، اعضای شورای اداری و شورای تامین شهرستان دراین هفته صورت می گیرد.

شاهینی دیدار و سرکشی از خانواده های شهدا، جانبازان و  ایثارگران دفاع مقدس را از جمله برنامه های دیگر هفته دفاع مقدس در بهمئی عنوان کرد و گفت:عطر افشانی و غبار روبی گلزار مطهر شهدا از دیگر برنامه های این هفته می باشد.

وی گفت: حضور پررنگ بسیجیان و میقات صالحین در نماز جمعه، برگزاری رژه خودرویی در سطح شهر لیکک و مراکز بخش ها از برنامه های هفته دفاع مقدس در روز جمعه است.

 شاهینی خاطرنشان کرد: روز شنبه همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید نواختن زنگ مهر با زنگ مقاومت همراه است و در این روز از سربازان نمونه شهرستان تجلیل می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی از برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی- ورزشی در این هفته خبرداد و گفت:  برگزاری مسابقات مختلف ورزشی توسط بسیجیان به خصوص حلقه های صالحین در این هفته  صورت می گیرد.

شاهینی در پایان سخنان خود گفت: مراسم خاطره گویی پیشکسوتان جهاد و شهادت و تجلیل از آنها، برگزاری نمایشگاه عکس و نمایشگاه اقتصاد مقاومتی،نشست روشنگری و برگزاری یادواره شهدا از مهمترین برنامه های فرهنگی است که در طول این هفته برگزار می شود.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها