صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

22. شهريور 1396 - 15:16
کد مطلب: 71880
سرپرست فرمانداری بهمئی از اجرای مرحله دوم طرح چهارخطه کردن محور مواصلاتی شهرستان بهمئی به استان خوزستان بعد از سه ماه تعطیلی پروژه خبر داد.

به گزار پایگاه خبری آوای ماغر، سرپرست فرماندار بهمئی  در اولين روز كاري خود  از اجرای مرحله دوم طرح چهارخطه کردن محور مواصلاتی شهرستان بهمئی به استان خوزستان خبر داد.

حكمت الله سنايي  این پروژه را یکی از ضروری ترین نیازهای شهرستان دانست و افزود:این پروژه با اعتبار95میلیارد ریال از محل اعتبارات ماده 180 و ملی تکمیل می شود.

وی گفت : طول اصلی اين مسیر برای انجام عملیات بهسازی 10 کیلومتر مي باشد كه 5 کیلومتر آن به عنوان باند اول به بهره برداری رسید و باقیمانده محور نیز به طول 5 کیلومتر در حال اجرا ست.

سرپرست فرمانداری بهمئی تصریح کرد: این طرح با حجم  200هزار مترمربع خاکبرداری و احداث 40 حلقه پل، با نظارت مدیریت ساخت و توسعه راه های اداره کل راه و شهرسازی استان ، در صورت تامين اعتبار، حداکثر تا دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.

سنایی در ادامه گفت: عرض آسفالت مسیر بیش از 11 متر است که بهره برداری از این مسیر، نقش موثری در کاهش ترافیک، به ویژه در تعطیلات فصلی و هفتگی و کاهش تصادفات در محورهاي منتهي به استان خوزستان دارد.

سرپرست فرمانداری بهمئی در پایان سخنان خود از تجهيز برخي از ادارات شهرستان، تامين تجهيزات ورزشي براي ورزشكاران و خريد تجهيزات و لوازم مورد نياز سالن هاي ورزشي شهرستان بهمئي ،به همت شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري خبر داد.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها