صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

19. شهريور 1396 - 16:56
کد مطلب: 71873
سوابق فکری و حزبی بنده روشن است، بنده خود را یک اصلاح طلب می دانم و معتقدم پیشرفت و توسعه هر مملکتی در گروِ نگاه اصلاحی به مسائل و مشکلات است.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر،سرپرست فرمانداری بهمئی در نشست معارفه خود گفت:خدای بزرگ را شاکر و سپاسگزارم که این توفیق و افتخار را به بنده داده که به عنوان سرپرست فرمانداری در خدمت مردم فهیم و آگاه بهمئی باشم.

حکمت اله سنایی افزود:شکرگذاری مضاعف دارم که این توفیق در دولتی نصیب بنده شد که به تدبیر و اعتدال معروف است ؛دومفهوم متعالی که به تنهایی می توانند ضمانت پیشرفت و توسعه هر مملکتی را فراهم کنند.

وی ادامه داد: و در رأس این دولت یک روحانی برجسته و همه فن حریف و سیاستمدار صاحب خرد و در سطح استان یک دانشمند فرهیخته به عنوان سکاندار استان خدمت می کنند.

سنایی گفت:از حسن اعتماد و توجه دکتر خادمی، استاندار دانشمند و فرهیخته استان که به بنده لطف داشتند، تشکر و قدردانی می کنم و امیدوارم بتوانم به خوبی پاسخ این اعتماد را بدهم.

سرپرست فرمانداری بهمئی تصریح کرد: در خصوص شهرستان بهمئی با توجه به روحیه بالای اجتماعی و سیاسی مردم شهرستان، مباحث زیادی در فضای مجازی و واقعی رد و بدل می شود اما به جرات می توانم بگویم که بنده به عنوان کارمند فرمانداری در 12سال اخیر یکی از آشناترین افراد به مسائل، مشکلات و پتانسیل های شهرستان هستم، دلیل روشن است، به خاطر درس گرفتن از تمامی فرمانداران ادوار مختلف.

سنایی افزود: سوابق فکری و حزبی بنده روشن است، بنده خود را یک اصلاح طلب می دانم و معتقدم پیشرفت و توسعه هر مملکتی در گروِ نگاه اصلاحی به مسائل و مشکلات است و در ممکلت ما این نگاه قطعا باید توام با حفظ ارزشها و فعالیت در چارچوب نظام و توجه ویژه به فرامین مقام معظم رهبری باشد.

وی گفت:بنده برخلاف عده ای که به توسعه شهرستان بهمئی بدبین هستند، به آینده شهرستان به شدت خوشبین هستم.

سرپرست فرمانداری بهمئی خاطرنشان کرد: بنده معتقدم که نیروی انسانی مهم ترین رکن توسعه هر ممکلت است و وقتی در فضای مجازی با برخی بزرگان و جوانان برخورد دارم، از وسعت دید و آگاهی آنها حیرت زده می شود طوری که احساساتی می شوم و در خصوصی آنها به آنها تحسین می گویم.

وی با اشاره به اهمیت نیروی انسانی گفت:آلمان در دو جنگ جهانی با خاک یکسان شد اما همین نیروی انسانی توانست دوباره در مدت کوتاهی آلمان را بسازد و به یک ابرقدرت تبدیل کند، پیشرفت کشور ژاپن هم به دلیل استفاده از نیروی انسانی خود بود.

سنایی تصریح کرد: رویای من شهرستانی بدون مشکل است، شهرستانی که مشکل برق و آب و تلفن نداشته باشد، شهرستانی که خودکشی در آن نباشد ؛بارها به خاطر خودکشی ها گریه کردم.

وی افزود: رویای من این است که یک روزی در بهمئی برسد که خودکشی در این شهرستان نباشد.از همه مردم به خصوص رسانه ها، شورای اسلامی و مسئولان که مرا در این مسیر یاری کنند .

سرپرست فرمانداری بهمئی ادامه داد: از همه به خصوص نماینده تلاشگر، فهیم و دلسوز شهرستان بهمئی در مجلس شورای اسلامی که تا همین جا هم سنگ تمام گذاشتند و برای پیشرفت شهرستان کوتاهی نکردند، تشکر می کنم، دست کمک به سوی ایشان دراز می کنم و از ایشان می خواهم که برای توسعه بهمئی به بنده کمک کنند و از زحمات فراوان ایشان هم تشکر ویژه دارم.

وی گفت:انشاءاله این رویا روزی تحقق یابد و شهرستان ما مشکلات کمتری داشته باشد.

سنایی افزود:خود را در جایگاهی نمی دانم که عملکرد آقای فرهنگی نسب را بیان کنم اما مردم خودشان از رفتن ایشان ناراحت هستند و حمایت کردند ؛امیدوارم در آینده هرجا باشند مانند دیگر فرزندان بهمئی در خارج از شهرستان، به فکر توسعه شهرستان باشند و مرا از راهنمایی و کمک های خود محروم نکنند.

سنایی خاطرنشان کرد:در بحث فرماندار بومی و غیر بومی در بهمئی، تندروی هایی شد که بخشی به دلیل حساسیت بالایی است که جوانان نسبت به سرنوشت شهرستان دارند، ادبیات مناسبی در خصوص گزینه های غیربومی بعضا به کار برده نشد، بنده همینجا از همه گزینه های غیربومی تصدی فرمانداری بهمئی عذرخواهی می کنم و معتقدم که اگر هر غیربومی هم تشریف می آورد، مردم هم در کنارش بودند، همانطور که سوابق هم این را نشان می دهد که حمایت از غیر بومی ها هم دست کمی از بومی ها نداشت.

وی در پایان گفت:شرایط فعلی شهرستان از نگاه بعضی ها ایجاب می کرد که فرماندار بومی مناسب تر باشد،بنده هم در شرایط فعلی نظرم همین است، شاید دو سال دیگر نظر دیگری داشته باشم.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها