صبح زاگرس
بیمه پاسارگاد
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

20. تير 1396 - 14:33
کد مطلب: 71768
کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی به پاس دوستی 10ساله با مدیر سابق این اداره، با ارسال پیام و اهدای لوح سپاس از امین درخشان قدردانی کردند.

به گزراش پایگاه خبری آوای ماغر، کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی به پاس دوستی 10ساله با مدیر سابق این اداره، با ارسال پیام و اهدای لوح سپاس از امین درخشان قدردانی کردند.

متن پیام تقدیر به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یا ایتها النفس المطمئنه،ارجعی الی ربک راضیة مرضیة ،فادخلی فی عبادی ،وادخلی جنتی  سوره فجر27 – 30

سال اقتصادمقاومتی ، تولید و اشتغال

لوح سپاس

جناب آقای امین درخشان 

رئیس محترم اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان بهمئی

با سلام و تحیات الهی

ازاینکه در کنف الطاف خاصه ی الهی مدتی  را درکسوت خدمت به جامعه ی اسلامی به انجام وظیفه ی ثمر بخش و موثر پرداخته اید و اینک که تقدیر الهی توفیق  خدمت گزاری در سنگری دیگر   به جنابعالی ارزانی داشته ، بسی شایسته است به پاس تلاش ها و زحمات مستمر شما  در این مدت به عنوان رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی در این شهرستان شهید پرورو  نهایت سپاس و قدردانی خود  را خدمت حضرتعالی و خانواده ی محترم که در این تلاش و به ثمر رسیدن  آن یار و همراه شما بوده اند ابراز داریم.

بدون تردید همکاران و اصحاب فرهنگ ، هنر و رسانه شهرستان بهمئی  هیچ گاه تلاش های  بی وقفه و سخت کوشی های جنابعالی را  در جهت مسائل فرهنگی و هنری شهرستان  از یاد نخواهند برد و اینک که دور زمان و گردش ایام سلسله وصل را به نطاق فراق می کشد ،  رسن تسلی بخش خاطر ما مسرور خاطراتی است  که در کنار هم  زیسته ایم و در شادی آن همراه و همگام بوده ایم.

لطف حق ، یار و ساقی کوثر یاور شما باشد.

از طرف کارکنان اداره  فرهنگ وارشاد اسلامی

 شهرستان بهمئی

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

آیه ی فوق هیچ تناسب معنایی با پیام تشکر نداره از کارکنان ارشاد بعید بود این بد سلیقه گی....این ایه برای مواردی است که انسان از دنیابرود نه از پستی به پست دیگر

نظرات کاربران

آخرین عناوین