صبح زاگرس
دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

20. تير 1396 - 14:33
کد مطلب: 71768
کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی به پاس دوستی 10ساله با مدیر سابق این اداره، با ارسال پیام و اهدای لوح سپاس از امین درخشان قدردانی کردند.

به گزراش پایگاه خبری آوای ماغر، کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی به پاس دوستی 10ساله با مدیر سابق این اداره، با ارسال پیام و اهدای لوح سپاس از امین درخشان قدردانی کردند.

متن پیام تقدیر به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یا ایتها النفس المطمئنه،ارجعی الی ربک راضیة مرضیة ،فادخلی فی عبادی ،وادخلی جنتی  سوره فجر27 – 30

سال اقتصادمقاومتی ، تولید و اشتغال

لوح سپاس

جناب آقای امین درخشان 

رئیس محترم اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان بهمئی

با سلام و تحیات الهی

ازاینکه در کنف الطاف خاصه ی الهی مدتی  را درکسوت خدمت به جامعه ی اسلامی به انجام وظیفه ی ثمر بخش و موثر پرداخته اید و اینک که تقدیر الهی توفیق  خدمت گزاری در سنگری دیگر   به جنابعالی ارزانی داشته ، بسی شایسته است به پاس تلاش ها و زحمات مستمر شما  در این مدت به عنوان رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی در این شهرستان شهید پرورو  نهایت سپاس و قدردانی خود  را خدمت حضرتعالی و خانواده ی محترم که در این تلاش و به ثمر رسیدن  آن یار و همراه شما بوده اند ابراز داریم.

بدون تردید همکاران و اصحاب فرهنگ ، هنر و رسانه شهرستان بهمئی  هیچ گاه تلاش های  بی وقفه و سخت کوشی های جنابعالی را  در جهت مسائل فرهنگی و هنری شهرستان  از یاد نخواهند برد و اینک که دور زمان و گردش ایام سلسله وصل را به نطاق فراق می کشد ،  رسن تسلی بخش خاطر ما مسرور خاطراتی است  که در کنار هم  زیسته ایم و در شادی آن همراه و همگام بوده ایم.

لطف حق ، یار و ساقی کوثر یاور شما باشد.

از طرف کارکنان اداره  فرهنگ وارشاد اسلامی

 شهرستان بهمئی

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها