صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

20. تير 1396 - 3:48
کد مطلب: 71764
رئیس سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی با تاکید بر اینکه دکتر آشنا از افتخارات شهرستان و استان ما در عرصه فرهنگ و هنر است، گفت: بنده مرید دکتر آشنا هستم و به این مریدی افتخار می کنم.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر،رئیس سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی در مراسم تکریم و معارفه خود بر لزوم صیانت از حیثیت فرهنگی و دینی مردم و پاسخگویی در پیشگاه خداوند متعال تاکید کرد.

امین درخشان گفت:فعالیت های فرهنگی در جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک نظام اسلامی باید در چارچوب صیانت از حیثیت دینی و فرهنگی مردم باشد.

وی بر لزوم پاسداشت خون شهدا تاکید کرد و  افزود: اعتقاد بنده این است که خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یک توفیق الهی است و باید بدانیم این جایگاه ها ثمره ریخته شدن خون شهداست تا ما به این منصب ها رسیدیم و خدا را شاکرم این تفکر را در وجود بنده قرار داد که فعالیت های فرهنگی خود را در راستای پاسداشت خون شهدا انجام دهم.

درخشان در ادامه گفت: بنده به عنوان یک کارمند دولت باید به 30 سال خدمت در دولت های مختلف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فکر کنم و اگر نگاه ها در راستای پاسداشت خون شهدا باشد، با تغییر سمت ها هم باید ماموریت هایی که به انسان محول می شود به بهترین شکل انجام دهد.

مدیر سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهمئی تصریح کرد:وظیفه بنده به عنوان یک کارمند دولت این است که دولت ها را در طول هم ببینم و این موضوع در اولویت کار بنده است.

درخشان با تقدیر از مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد، گفت: 4سال پیش با حسن نیت آقای کمالوندی، مدیر اداره فرهنگ و  ارشاد بهمئی شدم که از این برادر لر تبار و همچنین از حسن نیت آقای دهبانی پور، مدیر کل فعلی فرهنگ و  ارشاد استان برای تداوم این مسئولیت تاکنون سپاسگزارم.

وی افزود:در طول 4 سال گذشته بیش از 1100عنوان برنامه مدون فرهنگی و هنری در شهرستان بهمئی اجرا شد که در این میان 10جشنواره فرهنگی-هنری استانی به میزبانی شهرستان بهمئی داشتیم و هنرمندان بنامی از سراسر استان و منطقه برای حضور در این جشنواره ها به بهمئی آمدند.

درخشان ادامه داد:چند جشنواره بزرگ فرهنگی با رویکرد بومی در سطح شهرستان بهمئی داشتیم که بنده معتقدم در صورت وجود اعتبار هر ماه یک برنامه بزرگ فرهنگی باید برای مردم اجرا می شد.

وی با تاکید بر اینکه باید هنر در خدمت آحاد مردم باشد، گفت:توجه به بحث آموزش در حوزه فرهنگی و هنری با همکاری نهادهای فرهنگی به خصوص همکاری صمیمانه امام جمعه شهرستان در حوزه آسیب های اجتماعی و ارتقای فرهنگ عمومی، در دستور کار 4 سال گذشته ما بود که به صورت رسمی و با تمام وجود از امام جمعه شهرستان تقدیر می کنم.

درخشان افزود:باور راسخ بنده این است که توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری در حوزه های فرهنگ و هنر یک بنیاد اساسی است .

وی گفت: بنده هیچ گاه فراموش نکردم که در اجرای برنامه های فرهنگی و هنری شهرستان، دغدغه های مقام معظم رهبری را لحاظ نکنم.

مدیر سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهمئی افزود:بنده با اعتقاد به اینکه می شود با لحاظ کردن دغدغه های مقام معظم رهبری، برنامه های شاد فرهنگی برای مردم اجرا کرد، در 4 سال گذشته در سطح شهرستان برنامه های فرهنگی بزرگی با محوریت شادی و نشاط آفرینی برای مردم اجرا کردیم.

درخشان با اشاره به تحول بزرگ در حوزه کانون های فرهنگی و هنری شهرستان بهمئی در طول 4سال گذشته، گفت:در این مدت تعداد کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان از 38 مورد به 63مورد ارتقا یافت و اقلام و ملزومات فرهنگی زیادی با همکاری کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان جذب و در شهرستان توزیع شد.

وی با اشاره به تلاش های زیاد برای تکمیل و بهره برداری از مجتمع بزرگ فرهنگی و هنری فجر شهرستان، گفت: مراسم کلنگ زنی این مجتمع فرهنگی با پیگیری های حاج قادر آشنا در سال 88 اجرا شد و احساس سربلندی و افتخار می کنم که برای تکمیل و بهره برداری از این مکان بزرگ فرهنگ شهرستان خیلی تلاش کردم.

درخشان با تاکید بر اینکه دکتر آشنا از افتخارات شهرستان و استان ما در عرصه فرهنگ و هنر است، گفت: بنده مرید دکتر آشنا هستم و به این مریدی افتخار می کنم.

وی در ادامه گفت: در مجموع اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی در حال حاضر دارای یک سرمایه بزرگ به نام حضور پرشور مردم در برنامه های فرهنگی است که باید با دقت از این سرمایه صیانت کرد.

 مدیر سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهمئی از همدلی و صمیمیت مجموعه همکاران خود در طول 4 سال گذشته تقدیر ویژه کرد و گفت: ما نه تنها در این 4 سال، بلکه در طول 10سال گذشته به معنای واقعی یک خانواده با هم کار کردیم و کوچکترین حاشیه ای در این مدت نداشتیم و بدون شک اعلام می کنم که چنین رابطه ای در شهرستان بهمئی بین کارمندان یک اداره بی نظیر است.

درخشان در پایان از همکاری 4 فرماندار و 2 امام جمعه و اعضای شورای اداری و هیئت های مذهبی در طول 4سال گذشته با اداره فرهنگ و ارشاد بهمئی تقدیر و تشکر و از تمامی مردم و مسئولان شهرستان طلب حلالیت کرد.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

سلام و دورود به خاطر عملکرد گزارشگر سایت آوای ماغر ولی چند خبری که بولد کردین همش یک خبر و یک روز اتفاق افتاده اند بهتر نبود یکی می شدن امیدوارم شما تحت تاثیر کسی نباشید .

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها