صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

20. تير 1396 - 3:43
کد مطلب: 71763
امام جمعه شهر لیکک راه ندادن سیاست های جناحی و گروهی در فعالیت های فرهنگی را از ویژگی های شاخص رئیس سابق این اداره عنوان کرد و از رئیس جدید خواست این سیاست در پیش بگیرد.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر، امام جمعه شهر لیکک در مراسم تکریم و معارفه مدیران سابق و جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهمئی، راه ندادن سیاست های جناحی و گروهی در فعالیت های فرهنگی را از ویژگی های شاخص رئیس سابق این اداره عنوان کرد و از رئیس جدید خواست این سیاست در پیش بگیرد.

حجت الاسلام سید محمد یوسف افروغی با اشاره به اینکه، درخشان انسانی مومن، متدین و قانون مدار بود، تاکید کرد: درخشان در هیچ شرایطی سیاست را در کار خودش دخالت نداد و اگر کسی موردی دید اعلام کند و جایزه بگیرد.

وی با نیکو خواندن این ویژگی برای یک مدیر فرهنگی، گفت: خاک بر سر مدیری که بخواهد فرهنگ و هنر را فدای سیاست کند.

افروغی با اشاره به انواع دیدگاه ها به فرهنگ در جامعه جهانی، گفت: با در نظر گرفتن دو دیدگاه الحادی و الهی به فرهنگ و هنر، ما به عنوان مسلمان وظیفه داریم هنر را در چارچوب دین و اسلام در خدمت بگیریم.

امام جمعه شهر لیکک خاطرنشان کرد:هیچ کار خوب قرآنی، فرهنگی و یا هنری در شهرستان بهمئی شکل نگرفت، مگر اینکه یا با مدیریت درخشان و یا با حمایت وی باشد.

افروغی افزود: نگرانیم که یک چنین مدیری از شهرستان رفت و خوشحالیم که این مسئولیت به فرزند دیگری از بهمئی واگذار شد.

امام جمعه شهر لیکک از مسئولان فرهنگی شهرستان و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد خواست که ترویج سبک زندگی اسلامی را در برنامه های فرهنگی جدی بگیرند.

وی گفت:مردم بهمئی استعداد های علمی ویژه ای دارند و برای رویش این استعدادها کمترین هزینه را بر دوش نظام می گذارند و این کم توقعی یک فرصت بزرگ است که باید از آن استفاده شود.

افروغی گفت: درخشان یک شخصیت اجتماعی با ایمان و مومن به تمام معنا بود که با وجود اجرای برنامه های متنوع فرهنگی، هیچ گاه از مبانی دینی و فرهنگ عرفی منطقه خارج نشد که این مسئله وظیفه مدیر جدید را سنگین تر می کند.

امام جمعه شهر لیکک در پایان با اشاره به مظلومیت اصحاب رسانه در شهرستان، گفت: به طور کلی اصحاب رسانه در کشور  و به تبع آن در شهرستان هم مظلوم هستند، از مدیر جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی می خواهم، نگاهی حمایتی به اصحاب رسانه شهرستان داشته باشد.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها