صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

20. تير 1396 - 3:34
کد مطلب: 71762
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد و فرماندار بهمئی با تقدیر از خدمات فرهنگی مدیر سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهمئی، وظیفه مدیر جدید را سنگین دانستند.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر،مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در مراسم تکریم و معارفه روسای قدیم و جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی گفت: ما ماموریت هایی مدون و منسجم در حوزه فرهنگ و هنر داریم که در قالب انجمن های فرهنگی و هنری نمود پیدا می کند و وظیفه داریم از صدر تا ذیل به آنها توجه کنیم.

رضا دهبانی پور با اشاره به اینکه محوریت ما در سال 96 آموزش است، تصریح کرد:در نشست مشترکی که روز های گذشته با رئیس کانون های فرهنگی-هنری مساجد کشور داشتم، بیش از یک میلیارد تومان اعتبار فرهنگی برای فعالیت های آموزشی و فرهنگی مساجد استان در نظر گرفتیم.

وی افزود:سعی می کنیم با این اعتبارات و با تعامل با دیگر ادارات فرهنگی موسسات قرآنی را از رکود و خمودگی خارج کنیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با تقدیر از تلاش ها و خدمات 4 ساله امین درخشان در پست ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهمئی و تبریک به علی داد خوبی زاده به عنوان سرپرست جدید این اداره، گفت: از مسئول جدید اداره ارشاد بهمئی می خواهیم که با عمل به اسناد بالادستی ارشاد، توجه به فرامین مقام معظم رهبری در حوزه مسائل فرهنگی و سیاست های دولت تدبیر و امید سکاندار خوبی برای این اداره در شهرستان بهمئی باشد.

دهبانی پور خاطرنشان کرد: از ابتدای ورود بنده به اداره کل، درخشان موافقان و مخالفانی برای ماندن در سمت ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهمئی داشت اما بنده هیچگاه راضی نبودم که به خاطر مسائل سیاسی فرصت خدمتگذاری را از یکی از فرزندان این دیار بگیرم و اجازه نمی دهم نیروی انسانی مفید ما به خاطر مسائل سیاسی تلف شود.

وی افزود: اما الان شرایط فرق دارد، بنده در اداره کل به وجود افراد با تجربه ای مانند درخشان نیاز دارم و به همین دلیل از وی به عنوان مسئول جدید روابط عمومی در اداره کل استفاده می کنم.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به بی اساس بودن شائبه هایی در مورد برداشتن سلیمی راد از سمت روابط عمومی این اداره کل، گفت: در فضای مجازی شایعاتی پخش شد که رئیس ستاد هنرمندان دکتر روحانی در کهگیلویه و بویراحمد کنار گذاشته شد، در صورتی که این طور نیست.

دهبانی پور در ادامه گفت: سلمیی از فرزندان کهگیلویه است و با توجه به تخصص هنری خود، از بنده تقاضا کرد که اجازه دهم در جای دیگر کار کند و بنده هم با وی موافقت کردم و سمتی بهتر از روابط عمومی برایشان در نظر می گیرم.

وی گفت: امروز هم به عنوان خادم و فرزند این منطقه در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوشحالم که یکی از فرزندان بهمئی را در بهمئی معارفه و از تجربیات فرزند شایسته دیگر در اداره کل استفاده می کنم.

فرماندار بهمئی در این مراسم ، کار سرپرست جدید را به خاطر خدمات و تلاش های مدیر قبل سخت دانست.

علی اکبر فرهنگی نسب در ابتدای سخنان خود با اشاره قانون اجتماعی تغییر مدیران، گفت: اگر پست ها ثابت بود و مدیران نباید تغییر می کردند که الان ما مدیر نبودیم.

وی گفت:حقیقتا درخشان، مدیر سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهمئی جوانی نمونه و از خانواده ای اصیل بود که خوب کار کرد و کار را برای مدیر جدید سخت کرد.

فرهنگی نسب تصریح کرد:اگر مدیری بخواهد جای مدیری کم کار را بگیرد، مردم توقع زیادی از او ندارند و با کمترین فعالیت ها هم می تواند رضایت مردم و مسئولان را جلب کند اما با وجود تلاش ها و حجم برنامه هایی که مدیر سابق اداره ارشاد بهمئی داشت، مدیر جدید باید تلاشی دو چندان داشته باشد.

وی افزود:مدیر جدید باید با تعامل مناسب با ادارات و نهاد های فرهنگی شهرستان و فعال کردن انجمن های فرهنگی سکاندار خوبی برای این اداره باشد.

فرماندار بهمئی بالاترین سرمایه هر منطقه را سرمایه انسانی آن عنوان کرد و گفت:درخشان از سرمایه های انسانی مفید شهرستان و از قومی اصیل است که باید به وجود چنین نیروهایی افتخار کنیم.

فرهنگی نسب از حسن نیت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در انتخاب یک مدیر بومی برای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهمئی و استفاده از نیروی دیگر در سطح اداره کل تقدیر و تشکر کرد.

فرهنگی نسب در پایان گفت:برای مدیران سابق و جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی آرزوی توفیق و سربلندی کرد.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها