صبح زاگرس
بیمه پاسارگاد
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

18. تير 1396 - 11:16
کد مطلب: 71760
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی به اداره کل ارشاد رفت و جای خود را به یک فرهنگی آموزش و پرورش داد.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر،رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی در صفحه اینستاگرام خود، با اعلام سمت جدید در اداره کل فرهنگ و ارشاد استان کهگیلویه و بویراحمد، از مردم و مسئولان شهرستان بهمئی خداحافظی و طلب حلالیت کرد.

درخشان در پایان پست خود در اینستاگرام شعر زیر را به اشتراک گذاشت:
سراپا اگر زرد و پژمرده ایم     ولی دل به پاییز نسپرده ایم
چو گلدان خالی لب پنجره        پر از خاطرات ترک خورده ایم
اگر داغ دل بود ما دیده ایم       اگر خون دل بود ما خورده ایم

دلی سربلند و سری سر به زیر   از این دست عمری به سر برده ایم ...

امین درخشان که سابقه 10ساله خدمت در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی و 4سال مدیریت این اداره را دارد، با حکم مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان به سمت رئیس اداره روابط عمومی اداره کل ارشاد استان منصوب شد.

درخشان کارشناس ارتباطات، کارشناس ارشد علوم اجتماعی و در مرحله مصاحبه دکترای مطالعات فرهنگی بوده و  از محدود کارشناسان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد است که تحصیلات مرتبط با حوزه فرهنگ و هنر دارد.

درخشان در طول دوره مدیریت خود در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهمئی برنامه های فاخر فرهنگی، به ویژه چند جشنواره بزرگ فرهنگی- هنری با رویکرد بومی اجرا کرد که گاهی اوقات برنامه های وی با استقبال بیش از 5هزار نفری مردم مواجه می شد.

به گزارش خبرنگار آوای ماغر، علی داد خوبی زاده،دبیر ریاضی دبیرستان های بهمئی و  از فرهنگیان آموزش و پرورش، سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهمئی شد که قرار است ساعت 10و 30دقیقه فردا دوشنبه مراسم تودیع و معارفه مدیران ارشاد بهمئی برگزار شود.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

سلام و درود بر برادر ارزشمند و انقلابی جناب درخشان... عرض خسته نباید و ایضا تبریک داریم...انشاءلله در همه عرصه ای خدمتگذاری سربلند باشید.. عزت و سایه اتان مستدام..
چه چیزی محقق شد
لعنت یزیدبرکسی که پایگذاری کرد روسای ادارات از بقیه اداره ها باشند.. چرا از بدنه خود همان سازمان نباشد که از بقیه سازمانها می اورند
با نام خدا تلاش جناب در خشان در عرصه فرهنگ و هنر در بهمئی تحسین برانگیز است و فعالیت ایشان در این عرصه کاملا مشهود بوده .امید است در سمت جدید همانند گذشته کاری خود موفق باشند.به امید سلامتی
عرض سلام وادب واحترام وخداقوت خدمت برادرارجمندودوست داشتنی جناب آقای درخشان که خودالگو واسوه خدمت گزاری صدیق فهیم ودانادرتمام زمینه های وظیفه شناسی سرآمدبوده حق ایشان ارتقای بالا تری رامی طلبدموفق سربلندوپیروزکامیاب باشدازطرف اهالی کوچه خیام خیابان دین ودانش دعای ماهابرقه راهتان

نظرات کاربران

آخرین عناوین