صبح زاگرس
بیمه پاسارگاد
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

9. تير 1396 - 14:41
کد مطلب: 71750
امام جمعه شهر لیکک به دولتمردان توصیه کرد که به جای پرداختن به حواشی بی مورد، به فکر رفع مشکلات مردم باشند و به منتخبین شورای شهر لیکک توصیه کرد در همه حال خدا را در نظر بگیرند.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر، نماز جمعه این هفته شهر لیکک به امامت حجت الاسلام سید محمد یوسف افروغی در مسجد صاحب الزمان این شهر برگزار شد.

امام جمعه شهر لیکک در خطبه های امروز به دولتمردان توصیه کرد که به جای پرداختن به حواشی، به فکر توجه به مشکلات مردم باشند.

 افروغی گفت:حواشی های این روزهای دولت، نه به نفع دولت،نه به نفع نظام و نه به نفع مردم است.

وی افزود: در نظام اسلامی نباید دولت از بدنه مردم جد ا باشد و مردم هم باید پشتیبان دولت باشند.

افزوغی خاطرنشان کرد:مقام معظم رهبری همیشه به عنوان حامی دولتها، نقاط قوت همه دولتها را بیان و کارهای خوب آنها راتقویت و پشتیبانی می کند .

امام جمعه بهمئی با بیان اینکه دولت حواشی زیادی در جامعه ایجاد کرده است، افزود:خیلی از مشکلات مردم مانند تعطیلی کارخانه ها و مراکز تولیدی در صورت نبود این حواشی برطرف می شد و دولت با این همه مشکلاتی که باید آنها را در جامعه برطرف کند، فرصتی برای پرداختن به حواشی ندارد.

افروغی گفت:بنده باز هم اعلام می کنم که آمارهای کنترل تورم صحیح نیست، پایین آوردن نرخ تورم در کنار افزایش رکود در کشور، هنر نیست.

وی با اشاره به اینکه،ممکن است عده ای از رقبای سیاسی دولت از حواشی ایجاد شده استفاده تبلیغاتی به نفع خود کنند، گفت: به رقیبان سیاسی دولت توصیه می کنم به جای استفاده تبلیغاتی از حواشی دولت، به صورت منصفانه نقد داشته باشید تا موثر واقع شود.

افروغی با تبیین مواضع مقام معظم رهبری در صدور حکم آتش به اختیار، تصریح کرد: آتش به اختیار مورد نظر مقام معظم رهبری یعنی کار خودجوشِ فرهنگی عمیق، قانونمند و بدون نیش و کنایه.

امام جمعه شهر لیکک در پایان با اشاره به اینکه افتضاحات به بار آمده در انتخابات این شهر، قلب مردم را جریحه دار کرد، افزود:ازمنتخبین جدید شورای اسلامی شهر لیکک می خواهم که در انتخاب شهردار و برای خدمت به مردم خدا را در نظر بگیرند و هیچگاه بدون مشاوره دلسوزین کاری نکنند تا شاید مرهمی بر قلبهای جریحه دار مردم در انتخابات این شهر باشد.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین