بیمه پاسارگاد
صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

2. تير 1396 - 15:11
کد مطلب: 71736
دشمن با حمله موشکی مقتدارنه سپاه به مواضع داعش همه چیز را فهمید، حالا باید مسئولان خودمان هم از خواب بیدار شوند.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر،امام جمعه شهر لیکک در خطبه های امروز به اقتدار موشکی ایران و حرکت تحسین برانگیز سپاه پاسدارن در حمله به مواضع داعش پرداخهت.

 

حجت الاسلام سید محمد یوسف افروغی ابتدا با تقدیر از حضور مردم مومن و روزه دار بهمئی در راهپیمایی روز جهانی قدس، گفت:حمایت از مردم مظلوم فلسطین و آزاد سازی قدس وظیفه همه مسلمانان است و باید همه مسلمانان با وحدت و یکپارچگی برای تحقق این آرزوها، تلاش کنند.

 

وی با اشاره به اقتدار موشکی ایران و اقدام تحسین برانگیز سپاه پاسداران، تصریح کرد:مردم ایران از حمله موشکی به مواضع داعش از خوشحالی بال در آوردند.

 

افزوغی افزود:در این اقدام به جا نکاتی بود که باید یاد آوردی شود ؛اول اینکه در شرایط کنونی در جهان، اشراف اطلاعاتی حرف اول را در دنیا می زند و اشراف اطلاعاتی سپاه قدس ایران در اعلام مواضع دقیق دشمن در این عملیات مشخص بود.

 

وی گفت:همان اندازه که مردم ایران از این حرکت احساس غرور کردند، دشمنان ما به خصوص اسرائیل را ، به لرزه انداخت.

 

امام جمعه بهمئی در ادامه افزود:این تنها بخشی از اقتدار موشکی ایران در پاسخ به یک حرکت کوچک و به فرمایش مقام معظم رهبری، یک ترقه بازی بود و مردم ایران بدانند که با داشتن این اقتدار موشکی ایران، گنبد آهنینی نخواهد ماند.

 

افروغی تصریح کرد:در تایید اشراف دقیق اطلاعاتی و موفق بودن حمله موشکی سپاه پاسداران به مواضع داعش، باید گفت که اگر ذره ای در محاسبات اشتباه می شد و موشکی به جای دیگر برخورد می کرد و به خطا میرفت، دشمن چه کار می کرد؟

 

وی افزود: دشمن فهمید چه شد و بد نیست مسئولان ما هم به خود بیایند و بفهمند که چه شد.

 

خطیب جمعه بهمئی ادامه داد:مسئولان ما باید از خواب بیدار شوند و بدانند که مشکل اصلی مردم ما در حال حاضر برگزاری کنسرت و رفتن خانم ها به استادیوم و سوء استفاده از واژه آزادی نیست.

 

افروغی گفت: در حال حاضر جوانان بیکار ما کار می خواهند و مسئولان ما به جای توهین به سپاه و تهمت زدن به افرادی که منافقین را در دهه شصت به دار آویختند، باید برای جوانان کار و اشتغال فراهم کنند.

 

امام جمعه شهر لیکک گفت:باید در کشور فرصتی فراهم شود که از هر نقطه کشور بتوان موشک شلیک کرد و تهرانی مقدم ها تربیت شود.

 

افروغی در پایان با گرامیداشت آغاز هفته قوه قضائیه، از اقتدار مراجع قضایی شهرستان به خصوص دادستان و ریاست دادگستری و پاسخگویی سریع و مسئولانه آنها در برخورد با جرائم تقدیر و تشکر کرد .

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

چکارمسئله ملی دارین همه خیلی بهترهم تجزیه وتحلیل می کنند ازافتضاحات صحبت کنیدچی شدیک مرتبه فراموش شد!!!!!!!!!

نظرات کاربران

آخرین عناوین