بیمه پاسارگاد
صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

2. تير 1396 - 14:51
کد مطلب: 71735
هیچ کس فکر نمی کرد که روزی این فرمان امام راحل(ره) به این شکل در جهان عالمگیر شود اما نفس مسیحایی و نیت خالص ایشان باعث شد تا هر ساله راهپیمایی روز جهانی قدس پرشور تر از گذشته در سراسر عالم برگزار شود.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر،تظاهرات امروز روز جهانی قدس در شهر لیکک  با سخنرانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی و اقامه نماز جمعه در مسجد صاحب الزمان این شهر ختم شد .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی در سخنرانی روز جهانی قدس در شهر لیکک به بیان اقتدار جمهوری اسلامی ایران در منطقه پرداخت و ایران را حامی تمامی مستضعفان جهان، به خصوص ملت مظلوم فلسطین دانست.

سرهنگ سید روح اله شاهینی تصریح کرد:امام خمینی(ره) بعد از کشتار مردم بی دفاع فلسطین در سالهای اول انقلاب، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به عنوان روز جهانی قدس برای حمایت از آنها و آزاد سازی قدس انتخاب کرد.

وی افزود:هیچ کس فکر نمی کرد که روزی این فرمان امام راحل(ره) به این شکل در جهان عالمگیر شود اما نفس مسیحایی و نیت خالص ایشان باعث شد تا هر ساله راهپیمایی روز جهانی قدس پرشور تر از گذشته در سراسر عالم برگزار شود.

شاهینی خاطرنشان کرد: امروز مردم مومن و ولایت مدار ایران مانند سایر مسلمانان جهان با گوشی هوشیار تر و چشمی بیناتر و با سردادن شعار های مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا برای آزادی قدس و حمایت از مردم مظلوم فلسطین به میدان آمدند.

وی با اشاره به اینکه ملت ایران همیشه حامی مظلومان عالم به خصوص مردم فلسطین است، افزود: فلسطین و قدس مظهر اسلام و صهیونیست و استکبار جهانی مظهر کفر است و این یک رویارویی اسلام و کفر می باشد.

شاهینی ادامه داد:قدس همچنان مسئله اول جهان اسلام است و نباید اجازه بدهیم استکبار جهانی این اولویت جهان اسلام را به حاشیه ببرد.

وی با اشاره به حمله موشکی سپاه ایران به مواضع داعش، تصریح کرد:فرزندان عزیز ایران در سپاه پاسداران با لبیک به فرمان مقام معظم رهبری، سیلی محکمی به دشمنان اسلام زدند.

شاهینی خاطرنشان کرد:این حرکت بزرگ سپاه پاسداران درسهای بزرگی برای استکبار جهانی و به خصوص کشورهای عربی داشت تا به خود بیایند .

وی افزود:این حرکت تنها پاسخی به یک ترقه بازی دشمن بود، تا دشمن بداند که مردم ایران اسلامی در امنیت و آرامش کامل هستند و مسئولان ما اجازه نمی دهند خون ناحقی که در کشور ما ریخته شود، بی پاسخ بماند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی در پایان گفت: قطعا با حمایت های مردم شریف ایران و زیر چتر ولایت فقیه، اگر قرار باشد که سیلی دیگری بر چهره دشمن وارد کنیم، محکم تر ، با اقتدار تر و کوبنده تر از سیلی قبل خواهد بود.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

نظرات کاربران

آخرین عناوین