بیمه پاسارگاد
صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

31. خرداد 1396 - 10:26
کد مطلب: 71725
با حکم قائم مقام سازمان اوقاف و امور خیریه کشور، رئیس اداره اوقاف شهرستان بهمئی به عنوان اولین مدیر اداره امور قرآنی استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر،طی حکمی از سوی احمد رضا عابد، قائم مقام سازمان اوقاف و امور خیریه کشور و به پیشنهاد حجت الاسلام سید نوراله جنتی، مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد عبدالمحمد نمازی به عنوان سرپرست اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.

 

بر اساس تصمیم گیری های جدید سازمان کشوری اوقاف و امور خیریه با موافقت معاونت توسعه ریاست جمهوری و ابلاغ رسمی این سازمان، به منظور سیاست گذاری، برنامه ریزی عملیاتی، نظارت و هدایت فعالیت های قرآنی و همچنین برگزاری مسابقات قرآنی در سطوح مختلف شهرستان تا بین المللی یک اداره امور قرآنی در هر اداره کل تاسیس شده است که با این احتساب اولین مدیر این اداره در استان کهگیلویه و بویراحمد، نمازی می باشد.

 

نمازی از چهره های قرآنی، فعالان عرصه فرهنگ به خصوص فرهنگ قرآنی می باشد که کارشناس و مجری سالهای نه چندان دور برنامه های معارف شبکه های ملی و استانی، مسئول روابط عمومی فرهنگسرای ولاء سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و مسئول روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بخشی از افتخارات وی می باشد.

 

نمازی رئیس سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهمئی بود که با تاسیس نمایندگی اوقاف و امور خیریه شهرستان با توجه به علاقه به خدمتگزاری به امامزادگان و مساجد، به عنوان اولین رئیس اوقاف بهمئی انتخاب شد و در مجموع 5سال ریاست این دو نهاد فرهنگی شهرستان بهمئی از دیگر افتخارات این فرزند شایسته بهمئی است.

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین