صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

22. خرداد 1396 - 9:06
کد مطلب: 71702
سرپرست آموزش و پرورش بهمئی گفت:نهادینه کردن یک شاخص فرهنگی نیاز به تلاش فرهنگی دارد که اردوی راهیان نور تاکنون آموزه های دفاع مقدس را نهادینه کرده است .

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر، از خادمان راهیان نور دانش آموزی شهرستان بهمئی در دفتر اداره آموزش و پرورش شهرستان تجلیل شد .

سرپرست آموزش و پرورش بهمئی در این مراسم از تلاش ناحیه مقاومت بسیج بهمئی در همکاری ویژه با آموزش و پرورش برای اعزام دانش آموزان به اردوهای راهیان نور تقدیر کرد.

صادق جریده هدف از برگزاری این برنامه را تقدیر و تجلیل از دست اندرکاران، رانندگان و خادمان این اردوی معنوی و فرهنگی ، پاسداشت و ترویج فرهنگ مقاومت و پایداری ، گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال جنگ تحمیلی و آشنایی با مشکلات و موانع اعزام کاروان های دانش آموزی عنوان کرد .

وی افزود : نهادینه کردن یک شاخص فرهنگی نیاز به تلاش فرهنگی دارد که اردوی راهیان نور تاکنون آموزه های دفاع مقدس را نهادینه کرده است .

جریده خاطرنشان کرد: لازم است نسلی را که آموزش می دهیم ، درک درستی از دفاع مقدس داشته باشند.

وی گفت: در سالهای اخیر با تلاش های صورت گرفته، حرکات ارزشی برای نهادینه کردن آموزه های دفاع مقدس بسیار جدی تر بود.

در پایان  این مراسم از 25 نفر از خادمان، فعالان و رانندگان اردوی راهیان نور بهمئی تجلیل شد .

لازم به یادآوری است تعداد بیش از 500 نفر از دانش آموزان شهرستان بهمئی در دو بخش دختران و پسران با همکاری حوزه بسیج دانش آموزی برای  بازدید از مناطق جنگی جنوب کشور اعزام شدند که در دور اول اعزام دانش آموزان به راهیان نور ، استان کهگیلویه و بویراحمد مقام اول کشوری را کسب کرد .

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها