صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

نامه سرگشاده و صریح روحانی جوان بهمئی به رئیس جمهور:
آقای روحانی شما در این انتخابات به تاریخ خواهی پیوست
9. اسفند 1395 - 10:15
کد مطلب: 71449
طلبه جوان بهمئی در نامه ای سرگشاده وصریح خطاب به رئیس جمهور، از عملکرد دولت تدبیر و امید انتقاد شدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر،حجت الاسلام سید کمال محمدی صفت در نامه ای سرگشاده خطاب به حجت الاسلام حسن روحانی، از عملکرد دولت تدبیر و امید انتقاد شدید کرد.

متن نامه به شرح ذیل می باشد:

 

بنام خدا

 آقای روحانی دیگر زمان آن  رسیده است که باید گفت شما به یقین نتوانسته اید وعده هایی که به مردم از قبیل حل مشکلات اقتصادی  با کلید دروغ و حیله  داده اید، برآورده کنید.

 

 روشن تر بیان کنم، شما یک دستاورد از برجام  بیشتر نداشتید آن  هم تهمت به مردم از قبیل بی سواد بودن آنها بود.

 

شما در این مدت ریاست تان جز ننگ برای کشور مقتدر جمهوری اسلامی ایران نبودید، چرا که ذلیلانه در مقابل دشمن ما یعنی آمریکا پای صحبت و مذاکره نشستید و هسته ای ما را نابود کردید  درحالی که قرآن می فرماید در مقابل دشمن ، تمام توانتان را بکار بگیرید؛امام خامنه ای  می فرماید برجام جز سم مهلک نبود، ولی شما می گویید برجام کشور را از یک جنگ نجات داد.

 

حرف آخر  اینکه بدانید آقای روحانی  شما در این انتخابات به تاریخ خواهی پیوست.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

دولت روحانی به نظر بنده دولتی معتدل و میانه رو بود که در این چهار سال اخیر تمام تلاششان را صرف جمع کردن رکود و تورمی که دولت آقای احمدی نژاد به جا گذاشته بود، کرد. خیلی بد هست که به خاطر جناح بازی و افراطی گرایی و منفعت طلبی عده ای خاص، به دولت روحانی توهین شود. واقع بین باشید. واقعا متاسفم.
لطفا چنین مطالبی نشر ندهید . چون ارزش سایت پا یین میاد .تشکر
سلام سید و دایی عزیز شما از راه توهین به رئیس جمهور دنبال شهرت و معروفیت هستین ولی خودتو خراب نکن اشتباه میکنی دوما رهبر کی گفت برجام سهم مهلک بوده ما که نشنیدیم شاید خصوصی با خودتون تماس گرفت الله اعلم
اگه راست میگی بجای نامه به روحانی جلوی اعتیاد جوانان تو لیکک بگیرید که کمر پدر و مادر ای لیککی رو بریده.... بعدشم بهت قول میدم روحانی با 25 میلیون رای برنده انتخابات ...

نظرات کاربران

آخرین عناوین