صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

12. بهمن 1395 - 6:16
کد مطلب: 71361
جشن بزرگ فجر انقلاب همزمان با سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی درشهرستان بهمئی برگزار میشود.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر،همزمان با سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی جشن بزرگ فجر انقلاب درشهرستان بهمئی به میزبانی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی و شهرداری لیکک برگزار میشود.

 

رئیس اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان بهمئی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری آوای ماغر خاطرنشان کرد: جشن بزرگ فجرانقلاب روز شنبه 16بهمن ساعت 15عصردرسالن ورزشی 2هزار نفری شهرلیکک به میزبانی اداره فرهنگ و ارشاداسلامی وشهرداری لیکک برگزارمی شود.

 

امین درخشان با تاکید بر ضرورت ایجاد شور ونشاط پیروزی انقلاب اسلامی در جامعه ، گفت: مردم برگزاری جشن های فرهنگی و هنری پیروزی انقلاب اسلامی را به عنوان یک مطالبه فرهنگی ازمسئولان خواستار هستند.

 

وی افزود: در همین راستا و با توجه به وظیفه ای که درقبال مردم برای اجرای برنامه های فرهنگی وهنری به ویژه در دهه پرفروغ فجر انقلاب اسلامی داریم، جشن بزرگ مردمی فجرانقلاب باحضور استادکورش اسدپور هنرمند مطرح موسیقی محلی کشور برگزارمی شود.

 

شهردار لیکک هم در این باره گفت: با تقدیر از اداره فرهنگ و ارشاد جهت تقبل مشارکت در اجرای این برنامه فرهنگی، ضرورت دارد برنامه های فرهنگی در سطح شهر برای شادی مردم مورد توجه و در اولویت کاری شهرداری قرار گیرد.

 

امین جهانیانی تصریح کرد: در نظر داریم در آینده برنامه های فرهنگی و هنری متنوعی با همکاری اداره فرهنگ وارشاد شهرستان برگزار کنیم.

 

وی از عموم مردم فرهنگ دوست و انقلابی شهرستان بهمئی برای حضور پرشو ر نشاط دراین جشن باشکوه دعوت کرد و گفت : امیدواریم جشن باشکوهی برای مردم عزیز شهر لیکک شکل بگیرد و بتوانیم لبخند رضایت را بر لبان آنها بنشانیم.

 

انتهای پیام/

 

نظرات کاربران

آخرین عناوین