صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

28. دى 1395 - 1:28
کد مطلب: 71307
نماینده کهگیلویه بزرگ از دو پروژه عمرانی شهرستان بهمئی به صورت سر زده بازدید کرد.

به گزارش سایت خبری آوای ماغر؛عدل هاشمی پور ازعملیات اجرایی توسعه جاده لیکک به بهبهان و بخشی از پروژه آبرسانی به شهرستان بهمئی از سد کوثر به صورت سرزده بازدید کرد.

وی   در  این بازدید سرزده از فاز سوم پروژه بزرگ آبرسانی به شهرستان بهمئی از سد کوثر بازدید کرد و از میزان پیشرفت پروژه و مشکلات سد راه آن آگاه شد.

Image result for ‫سد کوثر+بهمئی+آوای ماغر+سردار هاشمی‬‎

نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی در این بازدید با اعلام رضایت از عملیات اجرایی پروژه آبرسانی به شهر لیکک، گفت: 13 کیلومتر از لوله های مورد نیاز این پروژه تامین شد که تاکنون بخش زیادی از این لوله ها جوشکاری شده است.

 

هاشمی پور افزود: امیدوارم که برای تامین بقیه لوله های مورد نیاز، وزارت نیرو و آب منطقه ای همکاری کنند تا شاهد استمرار فعالیت این پروژه باشیم.

 

نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی با تشکر از کارفرما، مشاور و پیمانکار این پروژه، گفت: انتظار داریم با زمان بندی دقیق، کیفیت بالا و با شرایط بهینه اقتصادی در کم ترین زمان ممکن شاهد افتتاح و به ثمر نشستن این پروژه باشیم.

 

هاشمی پور در ادامه این بازدید سرزده با اطلاع از آخرین وضعیت پروژه توسعه جاده لیکک به بهبهان با اشاره به اهمیت این پروژه برای مردم بهمئی، تصریح  کرد: باید عملیات اجرایی پل ها و ابنیه جاده هرچه سریعتر شروع شود.

 

به گزارش خبرنگار آوای ماغر فاز دوم پروژه راهسازی دوبانده شهرلیکک به سمت بهبهان به طول ۵ کیلومترمی باشد که عملیات اجرائی آن از نیمه دوم امسال آغاز شده است و طبق پیش بینی ها سال آینده به بهره برداری می رسد.

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها