صبح زاگرس
بیمه پاسارگاد
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

17. دى 1395 - 2:45
کد مطلب: 71259
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت زندگی سران فتنه بر خلاف شانتاژ رسانه ای که امروز شاهد آن هستیم خیلی هم از قبل بهتر و مرفه تر است. در سال های گذشته نیز بودن و نبودن حصر برای سران فتنه فرقی نداشته و نباید به آن معترض باشند.

مهدی کوچک زاده در گفت و گو با خبرنگارپایگاه خبری تحلیلی قم فردا، درباره کسانی که امروز از رفع حصر سخن می گویند، اظهار داشت: متاسفانه عامل اصلی فتنه در این دولت به عنوان کارگزار در خدمت گرفته شده است.

وی افزود: دولت بخشی از آرای خود را مدیون کسانی است با تبلیغ و سخنرانی حامی فتنه بوده اند و طبیعی است که بدنه دولت و شخص روحانی با افرادی تعامل داشته باشند که ساکت فتنه بودند، البته باید گفت به لطف خدا ساکتین فتنه به مرور زمان دستشان برای ملت ایران رو شد.

نماینده سابق مجلس درباره اینکه چرا دولت به جای پاسخگویی به مردم به حاشیه سازی سیاسی می پردازد، گفت: حاشیه سازی های سیاسی اعم از رفع حصر،لغو سخنرانی ها، رفع ممنوع التصویری، حقوق شهروندی برای فرار از پاسخگویی از مسئولیت های اصلی رئیس جمهور است.

وی تاکید کرد: روحانی بر خلاف ادعا های خود در زمان تبلیغات ریاست جمهوری باری بر دوش کشور و ملت گذاشته است که سنگینی آن همچنان قابل لمس است، دولت تدبیر هیچ دستاوردی که برای کشور ندارد و بر این اساس دولت روحانی راهی جز حاشیه سازی برای فرار از پاسخگویی در برابر ملت ندارد.

کوچک زاده با اشاره وضع کنونی سران فتنه در حصر خانگی گفت: وضعیت زندگی سران فتنه بر خلاف شانتاژ رسانه ای که امروز شاهد آن هستیم خیلی هم از قبل بهتر و مرفه تر است. در سال های گذشته نیز بودن و نبودن حصر برای سران فتنه فرقی نداشته و نباید به آن معترض باشند.

وی تاکید کرد: برای جامعه مسئله اصلی نه فتنه گران هستند نه حصر خانگی بلکه موضوع اصلی جامعه وعده های عمل نشده روحانی است که کشور را دچار بحران اقتصادی و سیاسی کرده است،چرا باید حسن روحانی به دلیل عدم صلاحیت از ابتدای انقلاب در پست های مهم کشوری قرار بگیرد و امروز که در جایگاه ریاست جمهوری قرار گرفته جوابی برای پاسخ به این همه مشکلاتی که به دلیل سوء مدیریت رخ داده است نداشته باشد؟

کوچک زاده به فتنه دهه 90 اشاره کرد و گفت: وجود افراد دوتابعیتی یکی از جلوه های نفوذ دشمن در کشور است که می توان از آن به عنوان یک فتنه یاد کرد،این موضوع به دلیل حاکمیت تفکری است که به جای مقاومت به مذاکره و معاهده پایبند است.

نماینده سابق مجلس گفت: حضرت آقا در سخنرانی های خود پی در پی از غیر قابل اطمینان بودن دشمنان سخن به میان می آورند نباید سوال ایجاد شود که چرا رهبری درباره یک موضوع خاص این همه مصر هستند؟اکثر مدیران ارشدی که در دولت تدبیر قرار دارند با تفکر مذاکره موافق هستند نه مقاومت، وقتی بر خلاف شعار های ضد آمریکایی که داده می شود این تفکر در مجلس و دولت حاکم باشد اسمی به غیر از نفاق نمی توان بر آن گذاشت.

وی افزود: ازعوارض بسیار طبیعی این موضوع این است که افرادی به مسئولیت های بالایی می رسند که دو تابعیتی هستند و حتی یک سیلی هم برای انقلاب نخورده اند.

کوچک زاده به جلسه ای در ابتدای شروع دولت با وزیر اطلاعات دولت روحانی اشاره کرد وگفت: در آن جلسه که با تعدادی از دوستان نماینده در مجلس تشکیل دادیم گفتم در کشور کودتا شده است کودتا که همیشه نظامی انجام نمی شود و نظامی های ما در سپاه و ارتش اصلا اهل این مسئله نیستند،آن چیزی که می تواند این نظام و انقلاب را به شکست بکشاند کودتای سیاسی،فرهنگی است که این دولت با زیر پا گذاشتن ارزشهای امام و انقلاب این کار را به خوبی انجام داد.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین