صبح زاگرس
بیمه پاسارگاد
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

واکنش زارع پور به استخدام های فله ای و طایفه ای در آموزش و پرورش استان:
استخدام فله ای در آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد نداشتیم
14. دى 1395 - 12:11
کد مطلب: 71246
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد نسبت به استخدام های فله ای و طایفه ای در آموزش و پرورش استان گفت: هیچ گونه استخدام فله ای و طایفه ای در آموزش و پرورش نداشته ایم.

به گزارش آوای ماغر و به نقل از  پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، هادی زارع پور در گفت و گو با خبرنگار صبح زاگرس با بیان اینکه استخدام در آموزش و پرورش برای بکار گیری نیرو به دو شیوه صورت می گیرد، اظهار کرد: در روش نخست استخدام افراد علاقه مند به شغل معلمی از طریق کنکور سراسری و یاد دانشگاه فرهنگیان پذیرفته می شوند و بعد از تحصیل و قبولی به عنوان معلم  وارد سیستم آموزش و پرورش می شوند.

وی شیوه دوم جذب نیروی در آموزش و پرورش را از طریق ظرفیت ماده 28 اساس نامه دانشگاه فرهنگیان عنوان کرد و افزود: آزمون به صورت سراسری برگزار می شود که در سال گذشته 53 نفر و  امسال نیز 162 نفر سهمیه استان بود که از طریق سازمان سنجش آزمون علمی آن برگزار شد.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ به سوال خبرنگار صبح زاگرس مبنی به اینکه آیا نیرو به صورت شرکتی یا پیمانکاری در این اداره کل به کار گیری شده است گفت: هیچ نیرویی به صورت قراردادی یا پیمانکاری در این سازمان نداشته ایم.

انتهای پیام رج/200

نظرات کاربران

آخرین عناوین