صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

30. آذر 1395 - 18:45
کد مطلب: 71127
فوتبالیست بهمئی به اردوی تیم ملی زیر 13 سال ایران شد.

به گزارش سایت خبری آوای ماغر، فوتبال پایه، رده های پایه و مدارس فوتبال، پایه های فوتبال هر شهر و کشوری هستند و اگر این پایه ها به صورت اصولی ساخته نشوند و به آنها توجه ویژه نشود، نمیتوانیم شاهد موفقیت های مستمر باشیم.

 

در سال 93 به همراه کمال امیری، مدرسه فوتبال پرستو بهمئی را تاسیس کردیم.

 

 

این باشگاه برای توسعه فوتبال پایه شهرستان و آموزش اصولی فوتبال به نونهالان و نوجوان شهرستان و در راستای کمک به پیشرفت فوتبالیست های شهرستان این کار را کرد.

 

کار این باشگاه در ابتدا با توجه به محدودیت های شهرستان بسیار سخت بود اما با تلاش و همدلی ادامه فعالیت خود را پیگیری نمودند که خوشبختانه به موفقیت های بسیار خوبی برای شهرستان دست یافتند.

 

 در ادامه این موفقیت ها ستار جرنگ، بازیکن آینده دار مدرسه فوتبال پرستوی بهمئی که در تیم منتخب استان به فستیوال کشوری رامسر رفته بود، با درخشش در این مسابقات نظر مربیان تیم ملی را جلب نمود و از سوی ایمان رزاقی راد به تیم ملی زیر 13 سال ایران دعوت شد.

 

 امیرحسین ثارالهی و ستار جرنگ، دو بازیکن خوش آتیه دیگر مدرسه فوتبال پرستوی بهمئی پس از شرکت در تمرینات و تست فنی آکادمی کیا ( مهدی مهدوی کیا ) در تهران نظر کادر فنی را جلب و در تست قبول و به تیم اصلی این آکادمی مطرح ایران زیر نظر مهدی مهدوی کیا دعوت شدند.

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها