صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

30. آذر 1395 - 3:21
کد مطلب: 71111
نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس تاکیدکرد:وزارت صنعت و معدن کارخانه سیمان سپو را در اولویت طرح های خود اعلام نموده و بدانید تمامی وعده های انتخاباتی من یکی پس از دیگری پیگیری و محقق می شود.

عدل هاشمی پور نماینده مردم کهگیلویه بزرگ درمجلس شورای اسلامی در آیین آغاز عملیات اجرایی پتروشیمی دهدشت گفت:خدا را شاکریم که بالاخره یکی از آرزوهای مردم که فعال شدن این طرح ملی است محقق شد.

 

عدل هاشمی پور با تقدیر از همه مردم و مسئولان تاکیدکرد:حمایت های مهندس نژادسلیم درهلدینگ خلیج فارس درعملیات اجرایی این طرح بسیار موثر بوده است.

پایگاه خبری کهگیلویه

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد:اعتبار عملیات خاکبرداری درحدود۲۲۰ میلیارد ریال است که در مدت۱۸ماه انجام می شود و 3 میلیون مترمکعب خاکبرداری خواهد شد.

 

وی فازبعدی پروژه را احداث ساختمان های غیرصنعتی دانست وگفت: اسناد مناقصه آماده شده است که تمامی سوله های موردنیاز ازکارخانه سوله سازی چرام تامین می شود.

پایگاه خبری کهگیلویه

هاشمی پور فازبعدی ومهم پتروشیمی دهدشت را ساخت ساختمان های صنعتی اعلام کرد و افزود:این طرح نیز در مرحله ارزیابی است که سرمایه گذاران خارجی برای مشارکت آمادگی کرده اند.

وی گفت:مردم دیگر تحمل توقف این پروژه را ندارند وقول ادامه کار وافتتاح کامل آن نیز از سوی نژادسلیم مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس گرفته شده است.

نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس درخصوص کارخانه سیمان سپو دیگر طرح مهم اقتصادی استان افزود:قرارداد کارخانه سیمان سپو با بودجه 90 میلیون یورو با سرمایه گذاران چینی بسته شده و بزودی آغاز می شود.

پایگاه خبری کهگیلویه

وی تاکیدکرد:وزارت صنعت و معدن کارخانه سیمان سپو را در اولویت طرح های خود اعلام نموده و بدانید تمامی وعده های انتخاباتی یکی پس از دیگری پیگیری و محقق می شود.

 

هاشمی پور درخصوص اختصاص آب شرب و کشاورزی از سدمارون وکوثر برای شهرستان های لنده وچرام وکهگیلویه ولیکک گفت:با تمام توان در حال پیگیری این طرح ها هستم و بزودی خبرهای خوبی خواهید شنید.

منبع: پایگاه خبری شهرستان کهگیلویه

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها