صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

15. مهر 1395 - 7:12
کد مطلب: 70282
امام جمعه شهر لیکک در نشست با چندنفر از اعضای مرکزی موسسه خیریه آبشار عاطفه ها مشکل اشتغال بهمئی را عدم ترغیب سرمایه گذار و حاکمیت تفکر پشت میز نشینی عنوان کرد.

به گزارش سایت خبری آوای ماغر،امام جمعه شهر لیکک در این نشست با تقدیر از حضور خیرین سازمان مردم نهاد خیریه آبشار عاطفه ها در بهمئی، گفت: در شهرستان بهمئی مردم به برخی از فعالیتهای اقتصادی به عنوان شغل نمی نگرند و همچنان تفکر پشت میز نشینی و کار اداری به معنای شاغل بودن  رایج است.

 

حجت الاسلام سید محمد یوسف افروغی خاطرنشان کرد: با توجه به گستردگی سازمان خیریه آبشار عاطفه ها و تجربیات فرهنگی بالا، انتظار داریم این موسسه در فرهنگ سازی مشاغل خانگی و راه اندازی بنگاه های تولیدی زودبازده در شهرستان بهمئی همکاری کند.

 

افروغی افزود:بنده به نمایندگی از مسئولان ارشد شهرستان به شما اعلام می کنم به هر کار آفرینی که قصد سرمایه گذاری در شهرستان بهمئی داشته باشد خدماتی مانند تضمین امنیت کارگاه ها، زمین رایگان، نیروی کار ارزان قیمت، معافیت های مالیاتی ، دسترسی آسان به مواد اولیه در اختیار آنها قرار می دهیم.

 

وی خاطرنشان کرد: در صورتی که این سازمان خیریه بتواند چند کارآفرین خیر در زمینه اشتغال جهت سرمایه گذاری در شهرستان بهمئی جذب کند، کمک بزرگی به مردم محروم این شهرستان می نماید.

 

افروغی با اشاره به تلاش های صورت گرفته در این زمینه، گفت: به اتفاق چند مسئول این شهرستان، چند سفر به استانهای صنعتی مانند قم جهت سرمایه گذاری در بهمئی داشتیم اما به خاطر وجود شرایط بهتر در دیگر نقاط نزدیک ما هنوز کسی تمایلی برای سرمایه گذاری ندارد و  با چنین وضعیتی سرمایه گذاری و کارآفرینی در بهمئی ،همت خیرین را میطلبد.

 

امام جمعه شهر لیکک در پایان چند مصداق عینی از فقر در شهرستان بهمئی تعریف کرد و از عنایت سازمان آبشار عاطفه ها به مردم این شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها